נסיעת העסקים של הבעל לדובאי התגלתה כנסיעת תענוגות עם מאהבת צעירה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שרית נס

כאשר הסיפור נחשף לאשתו החוקית אשר בחברה המשפחתית בבעלות אביה הוא עובד, היא הודיעה לו שהיא רוצה להתגרש ועשתה זאת באמצעות בא כוחה עו'ד גיא אופיר

פורסם ב: 29/12/2020 19:29

עו'ד גיא אופיר. צילום: שרית נס
הבעל הנושא בתפקיד ניהולי בחברה משפחתית שבבעלות אביה של אשתו, הציג לטענתה בפניה מצג שקרי כי עליו לטוס טס לדובאי לצורך קידום עסקי החברה המשפחתית בעוד שהנסיעה העסקית כביכול הייתה רק 'סיפור כיסוי' לחופשת תענוגות עם צעירה שאיתה כך הסתבר לה הוא מנהל רומן זה מספר חודשים.

האישה הפגועה סרבה בשבועיים האחרונים לכל ניסיונות הגישור גם מצדו של אביה ,והגישה באמצעות בא כוחה עו'ד גיא אופיר מומחה לדיני משפחה וירושה, תביעה לגירושין בבית הדין הרבני האזורי בחיפה.

בכתב התביעה נטען : 'להפתעתה הרבה גילתה האישה מתמונות שקיבלה בווטסאפ, כי העסקה שאותה הגדיר הבעל כחלומית באיחוד האמירויות ושעשויה לקדם מאוד את עסקי המשפחה, הייתה נסיעת תענוגות לדובאי יחד עם בחורה צעירה שאיתה ניהל רומן.זאת ועוד. עם חזרתו של לארץ, האישה הציגה בפניו את התמונות, אך זה במקום להתנצל, דרש לחשוף מי הגורם ששלח אליה את התמונות 'המפלילות' מדובאי.


בהמשך, בלחץ בני משפחה , הבעל התנצל בפני האישה והבטיח לנתק את הקשר הרומנטי עם הצעירה, אך האישה סרבה לקבל את הסבריו והתנצלותו והבהירה באמצעות בא כוחה עו'ד גיא אופיר , כי אין בכוונתה להמשיך ולנהל איתו חיי נישואין.


הבעל עזב בימים האחרונים את ביתם המשותף ועבר להתגורר בגפו בדירה ששכר וממשיך לעבוד בחברה המשפחתית. בני הזוג ייפגשו בקרוב על מדרגות הרבנות. האם הוא ימשיך לעבוד שם גם לאחר מכן? למשפחה פתרונים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הפתיעו את עמי זוגלובק מבעלי קבוצת...
*   הדוגמן הבינלאומי והמפיק הצעיר שון...
*   המפיק יואב גרוס השיק בחצר ביתו על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים