רופא העיניים ד'ר מוטי שריר השיק את ספרו הרביעי במספר 'רצח בארבע העיניים'. הוצאת 'מנדלי מוכר ספרים'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

ד'ר מוטי שריר הוא מומחה לגלאוקומה בשעות היום ומחבר ספרי מתח בשעות הלילה. את הדמויות שהוא ממציא הוא שואב מעולמו המקצועי מסתבר. ספרו החדש הרואה אור בהוצאת מנדלי מוכר ספרים ברשת הוא מותחן עוצר נשימה המצליח לסחוף את הקורא עד לסוף הבלתי צפוי

פורסם ב: 28/12/2020 10:11

ד'ר מוטי שריר וספרו 'רצח בארבע העיניים' בהוצאת 'מנדלי מוכר ספרים'
מה שמתחיל כהזמנה לחנוכת ספא מפואר בחוף פלמחים בחברת ידידים מגן ילדים עליזה, ברחוב שנקין פינת שדרות רוטשילד בתל אביב, מסתיים ברצח פרופ' ברלינר, מנתח פלסטי של ידוענים, בעל תוכנית רדיו, שבועון, מכוני פילינג, מסעדת שף ועתה גם ספא בשם 'אספמיה'.

הפקד רמזי עיסא ויד ימינו רונה פיזנטי נקראים לסגור בזריזות את תיק הרצח במה שנראית כאשמתו הוודאית של ד'ר עוזי ורדימון, חבר ילדות של הנרצח, שלא קודם אקדמית ונטר טינה במשך שנים. כל הרמזים מובילים אליו. אך לילי ורדימון, אשתו של עוזי ומדענית בעלת שם, לא מוותרת. גם כשהיא נותרת היחידה להאמין בחפותו של בעלה וחייה נתונים בסכנה , עוד גופה מתגלה בדירת גג , היא ממשיכה בחקירה פרטית ומגיעה עד לעיר דימונה שם היא מגלה סוד נורא מן העבר שעלה בחיי אנשים רבים והוסתר בהוראה מגבוה . מסתבר כי הרוצח האמיתי ממשיך להסתובב חופשי. פ - ח-ד!!!

ד'רר מוטי שריר חוקר את מחלת הגלאוקומה מזה קרוב ל- 30 שנה והיה ממפתחי תרופה פורצת דרך למחלה זו. בשנות ה-70', כשהיה תלמיד תיכון, כתב פינת סיפור מתח קבועה ב'מעריב לנוער', וכשהחל את לימודי הרפואה זנח את הכתיבה. לאחר למעלה משלושה עשורים, בהם כתב עשרות מאמרים מקצועיים ומחקר גדול שהוביל לפיתוח תרופה לגלאוקומה, הוא חזר לאהבתו הישנה , כתיבת מותחנים.

הספר המותח והמרתק מאוד מכיל 332 עמודים ונמכר במהדורה דיגיטלית במחיר 48 ש'ח או כספר מודפס בהוצאת 'מנדלי מוכר ספרים' במחיר 98 ש'ח.

לאתר של הוצאת מנדלי מוכר ספרים הקליקו כאן:

/www.mendele.co.il/product/rezahbe4eynaim
ד'ר מוטי שריר מחבר הספר רצח בארבע העיניים. הוצאת מנדלי מוכר ספרים

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   פונץ' ועלמה מאת גילי נצר. איורים: מתן...
*   'בשביל הכיף' מאת שמוליק מייזליק. הוצאת...
*   'סיפורה של נשמה' מאת שמוליק רפאלי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים