ב'כרמל' מזמינים את המתמודדים עם סרטן הערמונית לכנס שיערך ב-ZOOM ב-22.12.20 משעה 20.00. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

כל מה שרציתם לדעת כיצד אפשר לשלב מיניות עם סרטן הערמונית או לשמוע על החידושים האחרונים בתחום סרטן הערמונית. אתם מוזמנים להשתתף בכנס 'זום' מיוחד של בי'ח 'כרמל' ועמותת 'חיים עם סרטן הערמונית'

פורסם ב: 20/12/2020 10:29

ד'ר יובל פריפלד וד'ר גל רינות. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
הכנס ייערך תחת הכותרת 'סרטן הערמונית לא לאבד תקווה' וכאמור יתקיים ב'זום' .ישתתפו בו מיטב המומחים.לכנס מוזמנים המתמודדים עם סרטן הערמונית ללמוד על ההתמודדות עם המחלה בשלביה הראשונים.

ד'ר יובל פריפלד, מנהל היחידה האורו-אונקולוגית במרכז הרפואי 'כרמל', יסביר על אפשרויות טיפול ראשוני בסרטן ערמונית לא גרורתי ויענה על שאלות בנושא.

ד"ר גל רינות אורולוגית בכירה במרכז הרפואי כרמל ושותפה למרפאה האורו-אונקולוגית, תדבר על אפשרויות טיפול בסרטן ערמונית לא גרורתי במקרים של חזרה של גידול לאחר טיפול ראשוני. לסיום ד'ר דניאל דריי, יעביר הרצאה מרתקת על היבטים שונים של שיפור ושימור המיניות בנוכחות סרטן הערמונית.

סרטן הערמונית הינו הסרטן הנפוץ ביותר בגברים בעולם. בישראל מאובחנים מידי שנה מעל 2,000 חולים חדשים .במקרים רבים סרטן הערמונית מאובחן לאחר ביצוע בדיקת PSA שהינו סמן בדם היכול להעיד על קיום גידול. בעקבות בדיקה לא תקינה מבוצעת ביופסיה ובמרבית המקרים בהם יש אבחנה חיובית מדובר על סרטן ערמונית מקומי עבורו קיימים מספר טיפולים היכולים להביא לריפוי.

ד"ר יובל פריפלד מציין כי כיום ישנן התפתחויות מאוד מעודדות בתחום סרטן הערמונית בעיקר בתחומי הטיפול בסרטן ערמונית בשלבים מתקדמים, הכוללות מגוון תרופות התואמות למצבים השונים כולל תרופות המתאימות להפרעות ייחודיות המאפשרות התאמה אישית למאפייני המחלה. מטרת הכנס תהיה להציג את אפשרויות הטיפול הבסיסיות, לטעת תקווה ולהבהיר כי ייתכנו חיים טובים וארוכים גם לאחר גילוי של סרטן הערמונית.

ההשתתפות בכנס סרטן הערמונית הינה ללא עלות וכרוכה ברישום מוקדם ולצורך זה יש ללחוץ על הלינק :

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMkcu-tqDgjHNcIiAHrxb48ksDMB0ATKySj
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ב'מאוחדת' לא מוותרים על אף מרותק בית...
*   במיוחד בקורונה: ארבעת הוויטמינים...
*   המסכה שמנציחה: כך הפך צוות פנימית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים