'משק אחיה' בהשקה מיוחדת של שמן הזית הטרי והמודגש ביותר בשנה הוא שמן זית של ראשית המסיק. כתבה: רונית קיטאי

רועי כרמי מנהל השיווק והמכירות של 'משק אחיה' על השמן מופק מהתוצרת החקלאית של ראשית העונה ונחשב לשמן הזית הטרי ביותר בשנה. שמן 'משק אחיה' הוא בעל ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד והוא יימכר במהדורה מיוחדת עד לסוף השנה וישווק בבקבוק 750 מ'ל ברשתות המזון ובאתר האינטרנט של החברה

פורסם ב: 13/12/2020 17:52

שמן ראשית המסיק מבית 'משק אחיה'. צילום: יוסי מור
שמן זית של 'ראשית המסיק' מצטיין בגוונים, טעמים וארומות. יש בו טעמים נפלאים ואי אפשר שלא להזכיר את ערכי הבריאות של שמן 'ראשית המסיק' של משק אחיה.

יצרנית שמן הזית הישראלי המובחר 'משק אחיה' מתמחה בייצור שמן זית הנחשב לשמן הזית הטוב בישראל, והפעם מדובר בשמן זית ייחודי ומשובח שהוא כאמור שמן ראשית המסיק. השמן הנ'ל עשיר בארומה ובטעם נפלא והוא שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה, ובחומציות מירבית של עד 0.5%.

'ראשית המסיק' היא תקופה מיוחדת בשנה, בה עצי הזית עמוסי פרי וממתינים בדריכות למוסקים ולשיאה של ההתרחשות החקלאית. בית הבד של 'משק אחיה', נחשב לאחד מ-20 מבתי הבד המובילים בעולם לייצור שמן זית. הוא מקבל מן החקלאים את זני הזיתים הראשונים שמבשילים ומהם מייצרים את שמן הזית המשובח ביותר לצריכה שנתית. שמן הזית שמופק בראשית המסיק של כל זן תמיד יהיה עם ארומות טריות וטעמים עזים ומודגשים. כדאי להתענג על בקבוקי השמן הללו ולנצור את הטעם החזק שלהם בזיכרון החושי, עד לשנה הבאה.

לדברי רועי כרמי מנהל השיווק והמכירות של 'משק אחיה' ומומחה לשמן זית ישראלי: 'מטעי הזיתים של משק אחיה נמצאים בעמק שילה, ואיכות השמן המופק מושפעת מחבל הארץ הייחודי הזה. אנו ממשיכים את המסורת העברית בארץ ישראל ומגדלים באהבה ובמסירות מאות דונמים של עצי זית מזנים שונים ודוגלים בעבודה חקלאית מודרנית.

בית הבד שלנו ממוקם קרוב מאוד למטעי הזיתים, ואנו משנעים אליו את הזיתים הטריים שנמסקו זה עתה, בקלות ובמהירות. לכן, הם לא מספיקים להתחמצן, וכך מתקבל שמן בעל רמת חמיצות נמוכה. מתחילת נובמבר עד ינואר מופקת במשק סדרה מצטיינת שנקראת 'ראשית המסיק', כהוקרה על החגיגה החקלאית המסורתית. השמן הראשוני הזה, שמופק בבית הבד, ניחן בסגולות בריאותיות יוצאות דופן, ארומות חזקות וטעמים דומיננטיים – שווה כל טיפה'.


משק אחיה הוא מותג בוטיק המייצר ומשווק את כל טוב האדמה: שמן זית, יין, זיתים, טחינה ודבש. המשק הוא חברה חקלאית בת 20 שנה שמגדלת עצי זית וכרמים, מפעילה בית בד מודרני לייצור שמן זית איכותי במיוחד. שמן הזית של משק אחיה נבחר ברציפות לשמן זית הטוב ביותר בישראל ובית הבד נחשב לאחד מבתי הבד הטובים בעולם. שמני הזית המוערכים של 'משק אחיה' מוגשים במלונות יוקרה, מסעדות ובתי קפה ואהובים במיוחד על שפים מובילים וצרכנים פרטיים בכל רחבי הארץ, שהמשותף להם הוא ההקפדה הבלתי מתפשרת על איכות.
כשר מהדרין לשכת הרבנות האזורית מטה בנימין ובהשגחת הבד'ץ חוג חתם סופר. מחיר מומלץ לצרכן: 39 – 45 ש'ח לבקבוק 750 מ"ל.
להשיג ברשתות המזון ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'מועדון הכותנה' COTTON CLUB מותג כחול לבן...
*   בקונדיטוריה BECKS בבעלות האחים בר בק...
*   מעבדות GIGI וחברת 'קנדוק' של אהוד ברק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים