חנוכייה על גלגלים וכך מאירים את תחנות מגן דוד אדום. צילום: דוברות מד'א

הרב יונתן שפיצר, נהג אמבולנס וחובש רפואת חירום במד'א שגם מנהל את בית חב'ד במד'א, יזם פרויקט מיוחד נוכח משבר הקורונה . רוח החג ומצוות הדלקת הנרות תגיע הישר אל עובדי ומתנדבי הארגון בתחנות מד'א ברחבי הארץ

פורסם ב: 10/12/2020 14:37

חובש מד'א הרב יונתן שפיצר עם חנוכיית הענק . צילום: דוברות מד'א
מאילת ועד מטולה כולם יאו זאת. לצורך המבצע יצר פראמדיק מד'א האמן אבי צפון חנוכיית ענק, אשר מחוברת לנגרר האמבולנס של מד'א אותו יסיע שפיצר בין התחנות על מנת להפיץ את רוח החג לצוותי הארגון העושים לילות כימים בהצלת חיים ובלחימה במניעת התפשטות נגיף הקורונה.

הרב יונתן שפיצר מרכז את הפעילויות בארגון ונוהג לארגן ולחלק משלוחי מנות לעובדים בפורים, מצות בפסח ועוד. לאחרונה, יצר סוכה על גלגלים אשר נגררה ע'י אמבולנס והפיץ בעזרתה את רוח חג הסוכות בתחנות השונות. רגע לפני החנוכה ובשל העומס הרב על הצוותים ואווירת החג שכמעט ונעלמה - חשב שפיצר על רעיון יצירתי שיביא אור ושמחה למתנדבים והעובדים - בהתאם להנחיות משרד הבריאות לשמירת ריחוק ועטית מסיכות יגיע הרב שפיצר לתחנות מד"א וישמח את העובדים באמצעות הדלקת החנוכייה הנגררת ועם שמחה ואווירת חג.

על המיזם והתגובות סיפר הרב יונתן שפיצר: 'עוד לפני הדלקת הנר הראשון, רבים מעובדי ומתנדבי הארגון כבר מצפים בכיליון עיניים לביקור החנוכייה הניידת. הם מחכים לנו ומבקשים שנגיע לשמח אותם בתחנה. בשל משבר הקורונה, חסרה לרבים מאנשי מד"א אווירת חג ועבורנו זו שליחות גדולה מאוד. אני מודה למנכ"ל אלי בין ולארגון על ההירתמות ועל שיתוף הפעולה ואני שמח להיות השליח שמביא את אור החנוכה לכל אנשי הארגון'.

מנכ'ל מד'א, אלי בין: "'ין הפעלת מתחמי היבדק וסע, טיפול ופינוי חולי קורונה לבתי החולים, ביצוע דגימות ביתיות לנגיף הקורונה, טיפול בקריאות חירום ופעילות מד"א שבשגרה, אנו שמחים על האפשרות שניתנה לנו ועל היוזמה המבורכת - ועוצרים לרגע על מנת לנשום את רוח החג ולהדליק נר של חנוכה. כולנו תקווה כי משבר הקורונה יחלוף במהרה וכי את חג החנוכה הבא נחגוג ללא מסכות או ריחוק חברתי. בשם ארגון מגן דוד אדום, העובדים והמתנדבים ברצוני לברך את אזרחי ישראל בחג שמח ובהרבה בריאות'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   המכון הגנטי במרכז הרפואי בני ציון:...
*   שישה מעצבי שיער מבית חברת 'וולה פרופשיונל'...
*   ד'ר איווטה מינצמן מונתה כמנהלת החדשה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים