ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי אירח היום את שר הבריאות יולי אדלשטיין .כתבה: רונית קיטאי. צילום: אייל מן

ראש העיר כרמיאל הודה לשר הבריאות על העזרה בהמשך קידום בניית בית חולים בעיר כרמיאל

פורסם ב: 08/12/2020 21:37

שר הבריאות וראש העיר כרמיאל דיברעל הקמת בית החולים בכרמיאל. צילום: אייל מן
מעיריית כרמיאל נמסר כי בימים אלו שוקדים צוותים מיוחדים במשרד הבריאות, במשרד האוצר וברשות מקרקעי ישראל (רמ'י),על הכנת תוכנית בינוי חדשה שתאושר במהלך 2021, כאשר לאחר אישורה יוצא מכרז לבינוי והפעלה של המרכז הרפואי בכרמיאל

משה קונינסקי:: 'אני שמח שהשר אדלשטיין מוביל את משרד הבריאות בעת הזו בנחישות, באחריות ובשיתוף פעולה יוצא מן הכלל עם צוות העירייה. אני רוצה להודות לשר על הרוח הגבית להמשך קידום בניית בית החולים השיקומי/אמבולטורי שיבנה בכרמיאל'.

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין: 'המאמץ שלנו שאני מפקד עליו מקרוב הוא לחסן את ישראל. ככל שנצליח לחסן מהר יותר כך נצליח למנוע סגרים. אבל בינתיים אנחנו חייבים לשמור על תחלואה נמוכה. כשהתחלואה מזנקת אתגר החיסונים רק מסתבך.אנחנו נכנסים לשלושה שבועות מאתגרים ועמוסים באירועי חנוכה, נובי גוד וכריסמס. גם כשחוגגים, צריך למנוע התקהלויות גדולות. מלוא הערכתי על מגוון דרכי הפעולה של עיריית כרמיאל בהתמודדות עם משבר הקורונה.


ואילו עיריית כרמיאל פירסמה לאחרונה כי המרכז הרפואי החדש בעיר אשר בתחילה תוכנן להיות שיקומי גריאטרי, ישנה את יעודו למרכז רפואי כללי והוא ייבנה בעתיד בכניסה המערבית לעיר בין רחוב דרור לכביש 85. עפ'י התכנון, בית החולים החדש בכרמיאל יכלול בשלב א' - 350 מיטות שיקום, בשלב ב' יתווספו 100 מיטות שיקום ועוד 450 מיטות בשלב ג'. מדובר על תוספת של 100 מיטות כבר בשלב הראשון מהתוכנית הראשונית והשירות הרפואי לכלל הגילאים ולא רק גריאטרי.ראש העיר משה קונינסקי מינה את ממלאת מקומו טניה מזרסקי, להוביל את הקמת בית החולים בעיר.
צילום: אייל מן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בשל מחסור חמור בדם במד'א קוראים לבעלי...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים