שירי מימון הופיעה אתמול באירוע שבנק הפועלים מקיים בדובאי .כתב: איתן אטיאס. צילום: סיון פרג'

שירי מימון הופיעה אמש בערב הפתיחה של הפסגה העסקית הראשונה הרשמית בין ישראל לאיחוד האמירויות שבנק הפועלים מקיים בדובאי.באירוע הגאלה שירי מימון השמיעה את 'הללויה' בשלוש שפות :ערבית, עברית ואנגלית) וריגשה גם עם ביצוע לשיר הבייתכ של הזמרת הלבנונית פיירוז. מי ייצג את צמרת בנק הפועלים?

פורסם ב: 07/12/2020 11:20

שירי מימון בפסגה העסקית של בנק הפועלים בדובאי .צילום: סיון פרג'
היו שם יו'ר הבנק ראובן קרופיק, מנכ'ל הבנק דב קוטלר, יו'ר מכון הייצוא, אדיב ברוך, חמי פרס, שותף-מייסד בקרן פיטנגו לצד אנשי עסקים מישראל ומאיחוד האמירויות. העיתונאי יואב לימור הנחה את ערב הפתיחה.

בנק הפועלים ומכון הייצוא יזמו את הפסגה העסקית הראשונה הרשמית בין ישראל לאיחוד האמירויות, במסגרתה ישתתפו 200 יזמים ויזמיות מובילים מישראל, אנשי ונשות חדשנות, מדע ועסקים ישראלים, שיטוסו בטיסה ישירה ת"א-דובאי, לארבעה ימים של מפגשים וסיורים עם גורמי ממשל, אנשי השקעות, פיננסים, חדשנות והייטק מקומיים.

במסגרת פסגת העסקים יתקיים 'יום ישראל' מיוחד בתוך שבוע הטכנולוגיה של איחוד האמירויות GITEX, הכנס הטכנולוגי הגדול ביותר בעולם הנערך השנה, ומפגשי B2B לחברות בארגון מכון היצוא. מכון היצוא ובנק הפועלים הוציאו "קול קורא" לחברות להשתתף במשלחת, בארבעה נושאים עיקריים שהוגדרו ע'י הצד השני כמעניינים עבורם לשיתוף פעולה. בנושאים אלו ייערכו סיורים ומפגשים המותאמים לחברות הישראליות.
שירי מימון בפסגה העסקית של בנק הפועלים בדובאי. צילום: סיון פרג'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שלושה ניסויים מהטכניון ישוגרו לתחנת...
*   אתמול נערך אירוע השקת מתחם העיצוב...
*   תעודת הוקרה הוענקה הבוקר לד'ר כיתאם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים