מלון 'המלך דוד' בירושלים מרשת מלונות 'דן' נפתח במיוחד כדי לארח משלחת סודית.כתב: איתן אטיאס.צילום: שלומי אמסלם

מלון 'המלך דוד' שסגור בגלל משבר הקורונה, נפתח במיוחד כדי לארח משלחת סודית מבחריין, בראשות ד'ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה, בן דודו של מלך בחריין שמכהן כיו'ר חבר הנאמנים של המרכז הגלובלי לשלום ודו קיום על שם המלך חמד בן עיסא אל חליפה

פורסם ב: 06/12/2020 13:48

תמיר קוברין שייח חאליד בן חליפה אל חליפה .צילום: שלומי אמסלם
המשלחת מהנסיכות בחריין, התארחה במלון המלך דוד ירושלים במשך חמישה ימים והוקצו עבורה מספר חדרים במלון.
במהלך הביקור של ד'ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה הוא נפגש עם נשיא מדינת ישראל, ראובן ריבלין וקיים במלון מגוון פגישות עם אנשי דת מקומיים.

לקראת תום הביקור העניק ד'ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה למנכ'ל המלוןמר תמיר קוברין את אמנת השלום מטעם מלך בחריין, חמד בן עיסא אל חליפה וכמובן חתם בספר הזיכרונות המפורסם של המלון.

מדובר במשלחת שנייה מהנסיכות בחריין שהתארחה במלון 'המלך דוד' בחודש האחרון, כשבתחילת החודש התארח במלון שר החוץ של בחריין ד'ר עבדולטיף בן ראשיד אל זיאני, עם משלחת גדולה מהנסיכות שעבורה הוקצו עשרות חדרים. במהלך ביקורו שר החוץ של בחריין קיים פגישות רבות במלון המלך דוד ירושלים.

חרף העובדה שמלון 'המלך דוד' ירושלים סגור רשמית בגלל משבר הקורונה, הוא נפתח בחודשים האחרונים לטובת אירוח משלחות מדיניות בהתאם לבקשת משרד החוץ. בין הביקורים האחרונים שהיו במלון לאחרונה: מזכיר המדינה של ארצות הברית מייק פומפאו, ראש ממשלת רומניה, שר החוץ של בולגריה ובחודש הבא ראש ממשלת סלובניה, שר החוץ של ספרד ועוד.
תמיר קוברין שייח חאליד בן חליפה אל חליפה .צילום: שלומי אמסלם

שייח חאליד בן חליפה אל חליפה חותם בספר האורחים של של מלון 'המלך דוד'. צילום: שלומי אמסלם

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   חנויות חדשות במתחם מול החוף וילג'...
*   חוזרים לבלות בירושלים 21.2.21 עד 3.3.21
*   Booking.com היא שותפת הנסיעות הרשמית של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים