שר הביטחון לשעבר ויו'ר ימינה ח'כ נפתלי בנט בביקור במוקד הלאומי של מד'א בקריית אונו. כתבה: רונית קיטאי.צילום: דוברות מד'א

במהלך הסיור הכיר ח'כ נפתלי בנט את פעילות מד'א בשגרה ובחירום. הוא שמע סקירה על התמודדות הארגון מול משבר הקורונה, מערך הבדיקות והדגימות שמפעיל מד'א בשיתוף קופות החולים ופיקוד העורף במהלכו נדגמו קרוב לשלושה מיליון אנשים מתחילת המשבר

פורסם ב: 03/12/2020 22:55

נפתלי בנט בביקורו במוקד הארצי של מד'א בקריית אונו עם מנכ'ל מד'א אלי בין. צילום: דוברות מד'א
נפתלי בנט לווה בעת ביקורו במנכ"ל מד'א אלי בין ובכירי הארגון. בנט קיים סיור מקיף במוקד ופגש את החובשים והפראמדיקים, על מנת ללמוד אודות הפעילות שמוביל מד"א כארגון ההצלה הלאומי וכעומד בחזית המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.הוא שמע על פעילות שירותי הדם של מד'א ועל מערך תרומות הפלסמה מחולי קורונה שהחלימו לטובת טיפול בחולים במצב בינוני וקשה והכיר את פעילות בנק החלב הלאומי.

אמשי מד"א הציגו לנפתלי בנט את פרויקט מד'א בקהילה שצפוי להוריד בכ-30% את העומסים בחדרי המיון והציגו בפניו את הרכבים המיוחדים שבשימוש מד'א בהם אוטובוס טיפול נמרץ ייחודי, מסוקי מד'א וקרוואנים מיוחדים שיכולים להגיע לכל מקום לצורך דגימות קורונה ובעתיד יוכלו לשמש לחסיון האוכלוסייה לקורונה.

ח'כ בנט סייר במוקד החירום 101 של מד'א וגילה עניין רב בטכנולוגיות הרבות שמפתחות על ידי מד'א במטרה להציל חיים והתרשם רבות משילוב המגזר החרדי בארגון, הן כחלק מהשירות האזרחי כחובשים במוקד 101 והן כנשים חרדיות מתכנתות שמפתחות את הטכנולוגיות של הארגון.

סיכם נפתלי בנט: 'אנשי מד״א הם לוחמי החזית במערכה מול הקורונה ואתם עושים עבודה נפלאה. בזכות המגע שלכם, בזכות החדשנות, הוורסטיליות, מהירות הפעולה - אני רואה בכם שותף מרכזי. השנה הזו הייתה שנה שבה כל עם ישראל ראה את מד'א בגדולתה. תודה בשם אזרחי ישראל'.

מנכ"ל מד'א אלי בין: 'שמחנו לארח את ח'כ נפתלי בנט ולקיים יחדיו סיור מקיף במוקד ולהציג בפניו את פעילות מד'א בעת שיגרה ובשעת חירום בימי קורונה. האורח גילה עניין רב בפיתוחים הטכנולוגיים ובשילוב חרדים בארגון ולמד על פרויקטים רבים. אנו מודים לו על שהקדיש מזמנו למען מד"א והגיע למוקד על מנת להכיר את עובדי ומתנדבי הארגון'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בשל מחסור חמור בדם במד'א קוראים לבעלי...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים