דואט אירוטי חדש של הסופרת טי.קיי. הוצאת 'ספר לכל'. הספרים הם 'לרדוף אחר הדרקון' והשני 'לחסל את הדרקון'. כתבה: רונית קיטאי

הסופרת טי.קיי. לי, הידועה גם בשם טרייסי לי קאלם,מתהדרת בספרים רבים שכתבה וזכו להיכנס לרשימות רבי המכר של עיתון USA Today . עכשיו יצאו בו זמנית את צמד הספרים הנ'ל בדואט 'הונאה'

פורסם ב: 03/12/2020 19:45

'לרדוף אחר הדרקון' ו'לחסל את הדרקון' מאת טי. קיי. לי. שני חלקים בדואט 'הונאה' . הוצאת 'ספר לכל'.T.K. Leigh
הייתי צריכה לעמוד בפניו, אך לא הייתי מסוגלת. הייתי חלשה מכדי להיאבק בשטן עצמו.מקנזי דלאנו לא מסוגלת להפסיק לחשוב על הגבר שהונה אותה, אך היא נאבקת להמשיך הלאה ולשכוח מכך שטיילר ברנהם היה אי פעם חלק מחייה. היא עדיין כמהה אליו, למרות הבגידה שלו . השכל הישר שלה נאבק בליבה, ומלחמה זו עשויה להכריע בין חיים ומוות.

טיילר ברנהם אבוד ללא מקנזי . בעודו מהרהר במשמעות של כל זה, הוא מנסה למצוא את הדרך להוכיח לה שרגשותיו כלפיה אמיתיים. הוא מוכן לעשות הכול כדי להשאיר אותה לצידו, להקריב הכול – את הקריירה שלו, את הונו, את חייו, הכול כדי להגן עליה . וייתכן שזה מה שהוא יצטרך לעשות. זאת בספר 'לחסל את הדרקון' שהוא החלק השני בדואט 'הונאה'. 365 עמודים - 98 ש'ח בחנויות הספרים הנבחרות. 'ספר לכל'.

***

בספר 'לרחוף אחר הדרקון' חלק ראשון בדואט 'הונאה' טיילור ברנהם חי על פי חוק אחד בלבד. לא להתאהב לעולם. אך כאשר נופלת בחלקו חקירה המאלצת אותו לגבש מערכת יחסים אינטימית עם אישה חדת-לשון במטרה לחשוף את מקום המצאותו של אדם שהוכרז כאויב מדינה,הוא מוצא את עצמו סוטה מחוק זה.

האם יצליח יצליח טיילר לדחוק הצדה את רגשותיו ולהגיע למידע הדרוש לו, או שיסכן את המשימה ואת חייהם שלו ושל מקנזי כדי ללכת שבי אחר לבו.

'לרדוף אחר הדרקון' הוא החלק הראשון בדואט 'הונאה' מאת טי.. קיי. לי. בין ספריה הרבים תורגמה טרילוגיית 'תסבוכת נפלאה' שזכתה לככב ברשימות רבי המכר השונות. 390 עמודים - 98 ש'ח. להשיג בחנויות הספרים הנבחרות ובהוצאת 'ספר לכל'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   פונץ' ועלמה מאת גילי נצר. איורים: מתן...
*   'בשביל הכיף' מאת שמוליק מייזליק. הוצאת...
*   'סיפורה של נשמה' מאת שמוליק רפאלי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים