המחווה של עיריית חיפה לשחקן הכדורגל דני רום (שמילו) שנלחם על חייו. כתבה: רונית קיטאי. עיצוב השלט וצילום:סטודיו דותן לידז'י קריאייטיב

דמותו של כוכב העבר של קבוצת מכבי חיפה, דני (שמילו) רום, תוצג היום על גבי שלטי לד באצטדיון סמי עופר בחיפה במשחק המרכזי בין מכבי חיפה לבית'ר ירושלים

פורסם ב: 30/11/2020 09:10

איור ועיצוב השלט סטודיו דותן לידז'י קריאטיב
דני רום שאתמול ציינה משפחתו את יום הולדתו השמונים, נמצא בימים אלה במצב בריאותי קשה ונאבק על חייו.

בני משפחתו של כוכב העבר בכדורגל, דני (שמילו) רום, פנו לאחרונה לעיריית חיפה וביקשו לצרף את דמותו של אב המשפחה למיזם Made in Haifa, שהגתה העירייה כמחווה לכוכבי עבר בכדורגל שצמחו בעיר.

בנו של דני רום, ברק רום, כתב בפוסט נרגש בפייסבוק שלו שהועבר ע'י אחד מקוראי אתר רינונים לידיעתי : 'אבא שלי, דני (שמילו) רום בן 80 הבוקר (דהיינו, אתמול. ר.ק.). הוא סובל מדמנציה ומאושפז כרגע עם דלקת ריאות בבית החולים 'כרמל' הישן בחיפה. אני מאוד מקווה שיזכה לצאת משם. בשני הבא (כלומר, היום.ר.ק.) עיריית חיפה תקדישו לו מצגת על לוח התוצאות של סמי עופר, לפני משחקה של מכבי חיפה (קבוצתו היחידה בקריירה)'.

דני רום נמצא כיום במצב בריאותי קשה, כשהוא סובל מדלקת ריאות חריפה ומתקשה בתנועה ובדיבור. הוא נחשב בעיני רבים לאחד השחקנים הגדולים בישראל בכל הזמנים. בעבר שיחק רום במדי קבוצת מכבי חיפה במשך 13 שנים, משנת 1957 ועד לפרישתו ב- 1970. כמו כן הופיע במדי נבחרת ישראל משנת 1959 ועד לאחר משחקי הגביע העולמי במכסיקו 1970.

לאור הבקשה המיוחדת, החליטה עיריית חיפה להיעתר ברצון רב לבקשת המשפחה והיום, במשחק שייערך באצטדיון סמי עופר בין קבוצת מכבי חיפה, בה שיחק רום, לבין קבוצת בית'ר ירושלים, תוצג דמותו המאויירת של רום על גבי שלטי הלד באצטדיון, לצד דמויותיהם של אייל ברקוביץ', אלי גוטמן, טל בנין, זאהי ארמלי, ראובן עטר, יניב קטן, אבי רן ז'ל ורובי שפירא ז'ל, שנבחרו להיכלל במיזם ושדמויותיהן כבר מוצגות בו.

ברק רום, בנו של דני (שמילו): 'אני מודה לעיריית חיפה על שצירפה את שמו של אבי למיזם כוכבי הכדורגל של חיפה מכל הזמנים. אבי נמצא כיום במצב בריאותי קשה. אין לי ספק שלאור עברו המפואר, הוא ראוי לכך ביותר'..(גיל מלר)
ברק רום על מצבו הבריאותי של אביו דני רום, כפי שנכתב בפייסבוק שלו

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   במסגרת מופע לערב יום העצמאות, הופיעה...
*   מועדון אייקון פיטנס הממוקם בשכונת...
*   מועדון ההיאבקות החיפאי 'יוניפייט'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים