מציירים במוזיאון מאת דודי שמאי. הוצאת 'ספר לכל'. כתבה: רונית קיטאי

מציירים במוזיאון הוא ספר שהופך לאלבום מזכרת עם ציורי הילדים שלכם. זהו ספר שמפתה להתחיל לצייר גם אם אין לכם שמץ של מושג בתחום זה. המאייר והקריקטוריסט דודי שמאי מזמין באמצעות ספרו את קוראיו הצעירים לסיור במוזיאון קסום בו הם לומדים לצייר. התוצאות ידהימו אתכם ואולי ייצא לכם בסוף צייר, אפילו כתחביב

פורסם ב: 29/11/2020 20:10

מציירים במוזיאון מאת דודי שמאי. הוצאת 'ספר לכל'
במהלך הסיור של רונה ורן, שמות הדמויות המוזכרות בספר, פוגשים הקוראים איורים מרהיבים של דמויות שונות, וליד כל איור מוצגים ארבעה שלבים לציור הדמות. האיורים של הילדים הופכים לחלק מהעבודות שמוצגות במוזיאון ולאלבום מזכרת מרגש עם האיורים שלהם. הסיפור הקצר שמלווה את הספר מנוקד וכתוב בחרוזים ומהווה מעין מנחה לילדים במלאכת העתקת האיורים. בין שלל הדמויות שיפגשו הילדים בספר תמצאו דינוזאור, דב פנדה,אינדיאני, חייזר, מכשפה ועוד.

דודי שמאי המוכר כמומחה באיורי פורטרטים ריאליסטיים ואיורי קו הומוריסטיים, מלמד איור ילדים, נוער ומבוגרים מזה עשרות שנים, מרצה לאיור ולקריקטורה ומעביר סדנאות איור. עבודותיו מוצגות בתערוכות בישראל ובעולם.הספר שנמכר בכריכה קשר מנוקד אך אינו ממוספר ומחירו 78 ש'ח. הוצאת 'ספר לכל'.להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות.


להשיג באתר ההוצאה לאור 'ספר לכל':

www.bookme.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   ספר חדש של ד'ר ניקולא יוזגוף-אורבך...
*   'כמה עובדות על ניהול' מאת עפר טל. הוצאת...
*   'למה לא?' מהפכה בעולם הספרים בישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים