הדאגה לבריאות הביאה את חברת 'מן' יצרנית הוופלים והעוגיות הוותיקה, להשיק עוגיות ללא תוספת סוכר עם תו אי'ל. כתבה: רונית קיטאי

אבי פקר מנכ'ל חברת 'רוקחמן' על העוגיות דלות שומן רווי ועם כמות אפסית של סוכר לצד כמות גבוהה של סיבים תזונתיים אשר קיבלו את תו א.י.ל (האגודה הישראלית לסוכרת).חברת 'מן' היא יצרנית העוגיות שקיבלה את תו האגודה

פורסם ב: 26/11/2020 12:10

אריזה חיטה מלאה ללא תוספת סוכר. צילום: יח'צ
לאחר פיתוח שנמשך במשך שנתיים בשיתוף עם רשות החדשנות של המדען הראשי במשרד הכלכלה, הצליחה חברת 'מן' לייצר עוגיות מחיטה מלאה ועוגיות מגרנולה בעלות טעם נפלא וערכים תזונתיים מעולים המתאימים גם לחולי סוכרת וללא מדבקות הסימון האדומות. זוהי בפירוש חגיגה לכל שוחרי הבריאות ולאנשים שצריכים להתנזר מסוכר ומעודף קלוריות.

שני סוגי העוגיות שהושקו בימים אלה וכוונתי לעוגיות החיטה המלאה ללא תוספת סוכר ועוגיות הגרנולה ללא תוספת סוכר, נמכרות כל אחת באריזה במשקל 200 גרם ברשתות השיווק הנבחרות ובמחיר מוזל ביותר, 7.90 ש'ח.

אומר אבי פקר מנכ'ל 'רוקחמן' שהוא דור ההמשך בחברה: 'מאז ומתמיד אנו עושים ככל שאפשר כדי לייצר מוצרים איכותיים מאד עם חומרי גלם אמיתיים ומעולים, ומבלי להתפשר על הטעם ולכן הם כל כך אותנטיים. בתוך כך, מעבר לפיתוח העוגיות החדשות, תהליך הייצור במפעלנו הינו אוטומטי, ללא מגע יד אדם וכלל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים בלבד. ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים, ללא כולסטרול וללא פגיעה בסביבה. כולנו זקוקים גם לרגעים מתוקים עם משהו מתוק בחיך ולכן אנחנו משתדלים לייצר לא רק מוצרים מתוקים אלא גם בריאים שיעשו לכולם טעים ונעים'.

רוזי לוי יועצת תזונה: 'מן' יצרה עוגיות איכותיות ומזינות. נראה כי יש הפחתה משמעותית בשומן רווי ונתרן וללא חומרים משמרים וכמובן גולת הכותרת , סוכר. בשל כך, כל מי ששומר על תזונה מאוזנת וכן אנשים סוכרתיים יוכלו ליהנות מהן במסגרת היום כמנת פחמימה מתוקה עם ערכים תזונתיים טובים בהתאם לתוכנית התזונתית שהותאמה להם ע'י יועץ תזונה'.

חברת העוגיות והוופלים 'מן' הינה עסק משפחתי ותיק, כחול לבן, שהוקם בשנת 1954 אשר כיום מנוהל ע'י אבי פקר, בן הדור השלישי של משפחת רוקחמן. כל מוצרי 'מן' עוברים הליך ייצור הנעשה ללא מגע ידי אדם, בהשגחה קפדנית של הרב לנדאו אב'ד בני ברק ושל הרב אבוחצירא.
גרנולה ללא תוספת סוכר מבית 'מן'. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'מועדון הכותנה' COTTON CLUB מותג כחול לבן...
*   בקונדיטוריה BECKS בבעלות האחים בר בק...
*   מעבדות GIGI וחברת 'קנדוק' של אהוד ברק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים