המרכז הרפואי בני ציון: רופאים על הבר - אונליין בשבוע הרצאות שיתקיים בין 29.11-3.12.2020

לאור ההצלחה יקיים המרכז הרפואי 'בני ציון' זו הפעם השלישית את אירועי 'רופאים על הבר' באמצעות ה'זום'

פורסם ב: 24/11/2020 12:50

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן. צילום: מיכה בריקמן
, הפעם לנוכח הקורונה הוא יתקיים במתכונת אונליין. במסגרת הפרויקט, שיתקיים לאורך חמישה ימים, בין התאריכים 29.11-3.12, משעה 20:00, יגיעו רופאים מומחים מהמרכז הרפואי בני ציון עד למסך שלכם עם הרצאות במגוון נושאים הנוגעים למגפת הקורונה.

מנכ"ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'מטרת האירוע היא לקדם את בריאותו של התושבים, לחשוף אותם למידע העצום שיש בתחום הבריאות והחדשנות הרפואית ולשתף אותם בטיפולים ומחקרים פורצי דרך. מטרה נוספת ,היא לעזור למסעדות ולברים בחיפה במיוחד בתקופה זו ולכן אנו מציעים להזמין לקראת ההרצאה ארוחה טעימה מאחד מבתי העסק בעיר'.

'רופאים על הבר' הפך לאירוע מסורתי של המרכז הרפואי 'בני ציון'. בשל המצב הנוכחי החליטו במרכז הרפואי שאם אי אפשר להביא את ההרצאות לברים ברחבי העיר , הוא ידאג את המרצים שלו עד לבתים ובכך לאפשר לאנשים מרחבי הארץ להצטרף ולהאזין.

מנהלת השיווק וקשרי חוץ במרכז הרפואי מורן עתיר: 'אירוע 'רופאים על הבר' יתקיים במשך חמישה ימים במתכונת Online בנושאים אשר חשובים לכולם במיוחד בתקופת הקורונה. בין הנושאים: מנהיגות בזמן משבר, השפעות הקורונה על הנפש, אלרגיות ואסטמה בצל המגפה, מתבגרים בימי קורונה והרצאה מיוחדת לרגל יום הסוכרת הבינלאומי .

ההשתתפות בהרצאות תהיה ללא תשלום אך מותנה בהרשמה מראש באתר בית החולים :

www.b-zion.org.il

, למידע נוסף על ההרצאות והרשמה יש להיכנס ללינק:


//www.wetalkmed.com/doctoralabar


להלן ההרצאות :

29.11 20:00 - מנהיגות בזמן משבר וסקירה על השפעת הקורונה בארץ ובעולם - ד'ר אוהד הוכמן מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון: אנו נמצאים קרוב לשנה בצלו של משבר בריאותי וכלכלי בשל מגפת הקורונה. וירוס זה, שינה את אורחות חיינו והביא לתחלואה ותמותה בצד פגיעה קשה בפעילות העסקית במשק. הווירוס העמיד את מערכת הבריאות בפני אתגר משמעות, בהתמודדות עם מחלה הפוגעת בכלל האוכלוסייה אשר שינתה לגמרי את ההתנהלות של בתי החולים. בהרצאתו יסקור ד”ר הוכמן את הנושא בהרחבה ויחשוף נתונים חדשים ומעניינים על השפעת הקורונה.

30.11 20:00| - כוחה של מילה - השפעות הקורונה על הנפש שלנו ודרכי התמודדות -ד'ר צחי ארנון, פסיכולוג קליני ורפואי, מוסמך בהיפנוזה.

בהרצאה נציג הסברים על המשמעות שאנחנו נותנים לדברים דרך ההגדרות המילוליות שאנחנו מגדירים לעצמנו ומתוך כך להבין שיש לנו חופש לבחור באמצעות שינוי ההגדרות והמילים. בסוף ההסברים , נסיים את ההרצאה בתרגול של דמיון מודרך.

1.12 20:00 - אסתמה, אלרגיה קורונה וכל מה שביניהן מאת פרופ’ אהרון קסל, מנהל המכון לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית

ד"ר אמיליה חארדק, מנהלת יחידת ריאות-בהרצאתם המשותפת ידברו שני המומחים על התמודדות עם אלרגיה ואסתמה ואיך מטפלים במחלות בצל מגפת הקורונה , כיצד החלמה מווירוס הקורונה משפיעה על חולי אסתמה. בנוסף, יתנו סקירה על טיפולים חדשים לחולים באסתמה קשה. בסיום ההרצאה יהיה מקום לשאלות על מחלות אסתמה ואלרגיה

2.12 20:00 - הסערות שמאחורי המסכות - מתבגרים בימי קורונה -ד'ר נגה כרם רופאת ילדים מנהלת יחידת מתבגרים -מגיפת הקורונה השפעה משמעותית על כל אחת ואחד מאיתנו והשפעתה גדולה במיוחד על אנשים בתקופות רגישות בחייהם, כמו בגיל ההתבגרות.

רבים מאיתנו מרגישים את אי השקט של דור המתבגרים גם בימים רגילים ובוודאי בתקופות לחץ כמו ימי הקורונה. בשיחתנו ננסה לנתח כיצד משפיעה המגפה על חייהם והתנהלותם של בני הנוער וננסה לתת מעט טיפים לשמירת השפיות בימים מוטרפים אלו.


3.1220:00 - מגפת הסוכרת בעולם וחשיבות איזון המחלה בעידן הקורונה . ד'ר מוחמד שיח’ אחמד, מומחה ברפואה פנימית ובאנדוקרינולוגיה, המכון האנדוקריני.לכבוד יום הסוכרת הבינלאומי תתקיים הרצאתו של ד'ר שיח’ אחמד על הסיבות בעליית אחוזי הסוכרתיים בעול, הטיפולים החדשים בסוכר ויציג הנחיות מיוחדות לחולים סוכרתיים בתקופת הקורונה.
חופשי על הבר

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חנה'לה התבלבלה? המבוטחים לא מצליחים...
*   ד'ר אריאל רויטמן, בכיר ברפואת אף אוזן...
*   מועדוני 'רוטרי' קישון וכרמיאל הצדיעו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים