הבעל מתלונן שנמאס לו לאכול כל יום שניצל וצ'יפס. הוא מזמין פעמיים ביום מטעמים ממסעדות ואשתו הפגועה רוצה להתגרש

הקורונה מספקת כך מסתבר לא מעט עימותים ומחלוקות בין בני זוג וחלקן נשמעות הזויות

פורסם ב: 23/11/2020 14:04

עו'ד גיא אופיר. צילום: שרית נס
אחת מהן תידון בקרוב בפני דייני בית הדין הרבני האזורי בחיפה, בשל העובדה שתושבת הצפון הגישה תביעה להתגרש מבעלה באמצעות בא כוחה עו'ד גיא אופיר מומחה לדיני משפחה וירושה, לנוכח העובדה שבעלה מסרב לטענתה לאכול את המטעמים שהיא מכינה ומעדיף להזמין פעמיים ביום בצהריים ובערב Take Away.

הוא מזמין מאכלים ממסעדות שונות ובכך גורם לדבריה לבזבוז כספיהם ואף לפגיעה בביטחון העצמי שלה. היא רוצה שיעשה Take Away מביתם ובמילים אחרות היא רוצה להתגרש ממנו.

בני זוג תושבי הצפון, הנשואים כבר 25 שנה, ייפגשו בקרוב על מדרגות בית הדין הרבני האזורי בחיפה לאחר שיחסיהם עלו על שרטון בתקופת הקורונה. הבעל מאשים את אשתו כי 'האוכל שהאישה מכינה משעמם. חסר טעם וחסר מעוף לכן, הוא מעדיף להזמין מדי יום ולעיתים קרובות אף פעמיים ביום בצהריים ובערב Take Away ממסעדות שונות באזור'.

כל ניסיונות הגישור בין בני הזוג שבהם היו מעורבים גם שלושת ילדיהם של בני הזוג שכבר אינם מתגוררים בבית המשפחה כשלו .הבעל טוען לדברי האישה כי 'בתקופת הקורונה הוא גילה טעמים חדשים...וכי הוא רואה אף כסיוע לעסקים,מסעדות ובתי קפה בכך שהוא מזמין מהם Take Away'.

האישה טוענת באמצעות בא כוחה עו'ד גיא אופיר: 'הבעל, נוהג להעליב אותי ולהגיד לי שאני לא מגוונת. לאחר שילדיהם עזבו את הבית הוא ראוי ליהנות מאוכל איכותי ולא מעוד שניצל ועוף. בעלי נוהג לצפות באדיקות בתכניות בישול בטלוויזיה ונהיה לפתע אנין טעם ואף מעדיף להזמין מנות יקרות ב- Take Away ומבזבז כסף רב עליהן למרות שהוא נמצא בחל'ת' טוענת האישה שהיתה עסוקה במשך מרבית שנות נישואיהם בגידול ילדיהם והעדיפה בשל כך להיות עקרת בית' , נטען ע'י האישה עו'ד אופיר שמבהיר כי 'לנוכח העובדה שמערכת היחסים בין בני הזוג נקלעה למצב בלתי הפוך ובמשך מרבית שעות היום, נאלצת האישה להתמודד עם אורח חיים פזרני של הבעל, לא נותרה לה ברירה, אלא להתגרש ולנסות ולחשב מסלול מחדש בחייה'.

הבעל מצדו, טרם התייחס לכתב התביעה לגירושין שהגישה אשתו.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   'חקלאי גרנות' ערכו סקר כדי לגלות מה...
*   קמפיין ויראלי חדש #תהיו_עדי, קורא לגולשי...
*   ארגון מגדלי הפירות בישראל קורא לתמוך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים