השבוע ב'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

ערן גבע מונה כמהנדס מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'. ד'ר רעות לוצקי מונתה כמנהלת המחלקה הגסטרואנטרולוגית של כללית בקריית בריאות זבולון. מרפאה משוכללת מוקמת בימים אלה ב'קסטרא' לטובת מבוטחי 'כללית' בשכונת נאות פרס

פורסם ב: 18/11/2020 15:31

ערן גבע (45) שמונה כמהנדס מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' ,הוא בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון, במסלול ניהול הבנייה.

ערן גבע הספיק לעבוד במספר חברות בינוי פרטיות ובין השאר ליווה את הקמת מבנה 'אינטל' בחיפה והמיון הממוגן במכז הרפואי לגליל המערבי בנהריה. בשמונה השנים האחרונות שימש כמהנדס מחוז הצפון ב'כללית' והוא מגיע למחוז חיפה וגליל מערבי עם היכרות ונסיון רב בתחום הבינוי ברפואת הקהילה וב'כללית'. בנוסף לכך הוא גם מורשה נגישות.


בתפקידו החדש יהיה ערן גבע מופקד על 30,000 מ'ר בנוי ב-250 מרפאות 'כללית' ברחבי המחוז. ערן מתגורר ביקנעם עילית והוא אב לשניים. התחביב שלו הוא ריצה וטיולים.

רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי במחוז: 'אני מברך את ערן על הצטרפותו למחוז. ערן מביא עמו יכולות וניסיון רב במגזר הפרטי וגם ב'כללית'. המחוז נמצא בעיצומו של גל שיפוצים ובינוי ומאחר שמדובר במחוז הגדול בארץ, האתגר הוא גדול. רק בימים אלה כ- 40 מרפאות עוברות שיפוץ ובינוי מחדש לשם התאמתן לעידן המודרני, הנגשה וכן הקמת מרפאות ומרכזים רפואיים גדולים.אני מאחל לערן הצלחה רבה בתפקיד חשוב זה.'


***
ד'ר רעות לוצקי (46) היא מעתה מנהלת המחלקה הגסטרואנטרולוגית של 'כללית' בקריית בריאות 'זבולון, לאחר שנים רבות בהן נוהלה על ידי ד'ר לילי מרדלר לנדמן.


ד'ר רעות לוצקי בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית, עשתה סטאז' בבי'ח 'העמק' בעפולה ולאחריו התמחתה ברפואה פנימית . בהמשך עשתה תת -התמחות בגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד בבי'ח 'כרמל' והיא מתמחה בעיקר בבעיות תזונה מורכבות לרבות הזנה תוך ורידית.

במחלקה בניהולה צוות של שמונה גסטרואנטרולוגים למבוגרים ושני רופאי גסטרו ילדים שמבצעים גסטרוסקופיות לילדים. כל הרופאים מומחים, רובם עובדים גם בבתי חולים באזור. במחלקה מבוצעות כ-14 אלף בדיקות קולונסופה ואנדוסקופיה בשנה, בעזרת ציוד חדיש ומתקדם, פעולות ובדיקות המבוצעות כרגיל רק בבתי חולים.

בנוסף לכך פועלים בצוות עשר אחיות בניהולה של רחל גלעד. במחלקה פועלות מרפאות מתמחות במחלות מעי דלקתיות, מרפאת תזונה הכוללת גם דיאטנית וניתנת הדרכה על ידי אחות לטיפולים ביולוגיים.

ד"ר לוצקי פונה לציבור עם מסר ברור: לכו לבצע בדיקת קולונוסקופיה, כשהיא מומלצת על ידי הרופא, כי זו בדיקה שיכולה להציל חיים. רעות נשואה ואם לשלושה המתגוררת ביקנעם מושבה,אוהבת בזמנה הפנוי לקרוא. הרבה פחות מזה היא אוהבת לבשל, תספר בחיוך. מותר לה!

****


כללית מקימה מרפאה חדשה בשכונת נאות פרס לאחר ששכרה במרכז 'קסטרא' הצמוד לשכונה 400 מ'ר להקמת מרפאה ומרכז סדנאות.

כתוצאה מכך צפויים תושבי נאות פרס ליהנות משרות רפואי משודרג עם מרפאה חדישה המוקמת בימים אלה במבנה הקיים שם. המרפאה תכלול רפואת משפחה, ילדים, בית מרקחת, חדר טיפולים ושירותי משרד. במקום יהיה מרכז סדנאות לקידום בריאות.

רן אהרון, המנהל האדמינסטרטיבי של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי מסר כי השטח הושכר מחברת ש.מ.ר. פ. השקעות נדל'ן לתקופה ארוכה וכי עבודות הבינוי כוללות גם איזור ממוגן שיאפשר המשך מתן שירות גם בשעת חירום. עבודות ההתאמה להקמת מרפאה חדישה וידיותית למבקרים יחלו בימים הקרובים והצפי הוא שדלתות המקום יפתחו לשירות הקהל בעוד כחצי שנה.


רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי: אנחנו ממשיכים בתנופת פיתוח ושדרוג שירות ברחבי המחוז ובחיפה בפרט. לאחרונה הופעל מוקד לילה במתכונת פורצת דרך עם רופאים מומחים בין כתלי בי"ח כרמל, הוקמה מרפאה חדשה בגלי כרמל שבטירת הכרמל שאף הורחבה, הוקם מכון פיזיותרפיה ענק וחדיש כולל מכון שיקום בגרנד קניון ולצדו מרפאת מומחים מרווחת, כולל מוקד לבדיקות דם.

מרפאות רבות כמו קרית שפרינצק, רוממה, רימונים בקרית ביאליק ורמות רמז עברו לאחרונה בינוי מחדש וכל מתקני כללית, גם כאלה שהוקמו באמצע המאה שעברה מונגשים ומתחדשים בחזותם לחלוטין.

(יוכי באואר, טלי שרייר וגנר)
ערן גבע. צילום: דוברות 'כללית'

ד'ר רעות לוצקי. צילום: דוברות 'כללית'

המרפאה החדשה בנאות פרס. צילום הדמייה: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק בת שנה וחודשיים ואביה דאג להלביש...
*   תלמידי כיתות י'א בבית ספר לאו בק חילקו...
*   צוות מתחם החיסונים של 'כללית' במרפאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים