שלמור שטרוזמן בדגם של המעצבת אליזבת בראון בתצוגת התרומה ל 'אחת מתשע' במסגרת שבוע האופנה שהתקיים אתמול. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

המגישה שלמור שטרוזמן בדגם של המעצבת אליזבת בראון, בעלת המותג MonaLizabeth אשר הלבישה את המגישה בשמלה ורודה בהשראת 'הפרחים של אגרתא'. עם פרוץ משבר הקורונה, חזרה המעצבת להתגורר בישראל והעבירה את הסטודיו שלה מניו יורק לישראל

פורסם ב: 17/11/2020 09:26

שלמור שטרוזמן בשמלה של המעצבת אליזבת בראון .צילום: יח'צ
המעצבת שואבת רבות השראה בקולקציות מהעולם של אגרתא. הפרחים והצמחייה הסוריאליסטית באגרתא היא כל כך עשירה ומשולבת ודרכה המעצבת אליזבת בראון באה לדבר על שוויוניות , הן מבחינת גזע, מין, צבע; על מנת שתצא צמחיה כל כך עשירה והרמונית יש צורך בכל הסוגים, כך גם בחברה שלנו בעולם.

התמונה שאליזבת קיבלה ממנה השראה היא מאומנית שהיא אוהבת בשם Hannah Yata שמשתמשת בגוף הנשי כדימוי לאלוהות, מעין אלות סוריאליסטיות בתוך עולם עם צבעים פסיכודליים. ברוב ציוריה היא משתמשת בגוף האישה בעירום עם מיניות מומחשת ושדיים חשופות.

הציור הזה מאוד התחבר למעצבת במסגרת שיתוף הפעולה עם עמותת ״אחת מתשע״ עבור שבוע אופנה זה.הצגת השמלה הזו היא בעצם הקדמה לקולקציה מלאה שעתידה לצאת.

המעצבת הצעירה אליזבת בראון בעלת רזומה מרשים, הצליחה לככב בהפקות אופנה של מגזינים בינלאומיים מובילים כמו : ELLE, ELLE Beauty, Vogue, LABOTANICA, Lucy Magazine, Ladygun Magazine, Latest Magazine, L'officel, Afropolitain ועוד רבים נוספים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   מבצע מטורף ברשת FOX
*   קבוצת גולף משיקה קולקציה בהשראת הציירת...
*   באבלס BUBBLES אתר בגדי הילדים הגדול בישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים