לוריאל ישראל נרתמה השבוע למען נשות צוותי הקורונה בקופת חולים 'כללית' ברחבי הארץ. כתבה: רונית קיטאי

אלי שגיב מנכ'ל 'לוריאל ישראל' : 'אנו ממשיכים לפעול מתוך סולידריות כלפי האנשים המצויים בחזית המאבק היום יומי בנגיף, ובהמשך לתרומות קודמות שניתנו במהלך משבר זה.

פורסם ב: 17/11/2020 09:08

עובדי לוריאל ישראל מתגייסים. צילום: יח'צ
מוסיף אלי שגיב: ב'לוריאל' ישראל אנחנו גאים לשתף פעולה עם 'כללית' קבוצת הבריאות הגדולה בישראל, כדי להביע את תודתנו העמוקה לנשות צוותי הקורונה בקהילה, כמו גם את ההערכה שלנו לאומץ יוצא הדופן שהן מגלות במאמציהן להילחם במגפה הזו ו בכוונתנו להמשיך ולתרום גם לאוכלוסיות נוספות'.

בין הנהנות היו רופאות, אחיות, עובדות סוציאליות, מנהלות אדמיניסטרציה ועובדות סוציאליות המסייעות במאבק היומיומי בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.

צוות לוריאל ישראל אשר תרומה לקהילה ואחריות חברתית הינם חלק מהותי מערכי הליבה שלה, חילקה אתמול אלף מארזים לנשות צוותי הקורונה במרפאות ובמרכזי 'כללית' בקהילה, הכוללים עשרות מוצרי טיפוח ומניעת יובש לעור הפנים והידיים, מוצרי שיער, מוצרי טואלטיקה אישית, ומוצרי איפור. כל מוצרי הטיפוח נארזו בהתנדבות ובאהבה ע'י עובדי לוריאל ישראל, תוך הקפדה על כללי ההיגיינה.

מ'כללית' נמסר: 'המציאות החדשה שאתגרה את חיינו, הציבה את עובדי כללית בחזית המאבק למען בריאות הציבור. מרגש ומשמח לדעת שמעריכים, אוהבים ומחבקים (וירטואלית) את עבודת הצוותים המסורים שלנו. תודה רבה ללוריאל ישראל על ההוקרה, רק ביחד, בסולידריות, ננצח במאבק נגד נגיף הקורונה'.
צילום: דוברות 'כללית'

צוותי רפואה של 'כללית'. צילום: דוברות 'כללית'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   המכון הגנטי במרכז הרפואי בני ציון:...
*   שישה מעצבי שיער מבית חברת 'וולה פרופשיונל'...
*   ד'ר איווטה מינצמן מונתה כמנהלת החדשה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים