טקס מרגש עד מאוד התקיים כאשר הוענקה תעודת 'עובד מצטיין' לאלמנתו של יהודה ארגנטל ז'ל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות עיריית חיפה

היום, כשנה לאחר פטירתו של יהודה ארגנטל ז'ל ,מציל ותיק ומסור באגף החופים של עיריית חיפה, המעגל נסגר בטקס בו לא נותרה עיין יבשה כשמנהל אגף החופים חיליק אמסלם העניק את התעודה לאלמנתו, אורלי ארגנטל תיבדל לחיים ארוכים

פורסם ב: 16/11/2020 13:36

צילום: דוברות עיריית חיפה
יהודה ארגנטל ז'ל הומלץ ע'י מנהל האגף, חיליק אמסלם, לקבלת התעודה כאות כבוד והוקרה על עבודתו המקצועית והמסורה לאורך 20 שנים בהן השתתף בפעולות הצלה רבות.

את התעודה הוא היה צריך לקבל עוד בשנת 2019 אך שבועות ספורים לפני הטקס יהודה ארגנטל ז'ל התמוטט בביתו בזמן שהתארגן לצאת ליום עבודה שיגרתי נוסף באגף החופים ונפטר כשלושה חודשים בטרם מלאו לו 52 שנים.

חיליק אמסלם שיבח את מקצועיותו ומסירותו של יהודה המנוח לעבודה וסיפר על דמותו של המציל אשר בשירותו הצבאי היה חובש קרבי ובחר להקדיש את חייו האזרחיים להצלת חיים כמציל בים אותו אהב כל כך. בצניעותו ובנועם הליכותיו ידע לאחד בין בני האדם, לפתור מחלוקות ולכבוש לבבות. בהליכתו בטרם עת הותיר חלל עמוק לא רק בלב משפחתו ,אלמנתו וילדיו ובלב כל מי שהכיר אותו וביניהם חבריו לעבודה, שלא שכחו ולא ישכחו אותו לעולם.יהי זכרו ברוך'.

(גיל מלר)
צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   בשורה נהדרת לתושבי נאות פרס: שני גני...
*   הצילו דוקטור, יש פה מלא זפת. כתבה: רונית...
*   עיריית חיפה יוזמת מבצע חיסונים בשכונות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים