ד'ר ישי ראובן רופא א.א.ג. בכיר ברמב'ם רץ לילה כדי לאסוף תרומות להקמת מרכז מיוחד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רמה יאזמה, דוד פוגל דוברות רמב'ם

יש אנשים שמתעייפים לנהוג ברציפות את המרחק הזה, אז איך תגיבו אם נספר לכם שד'ר ישי ראובן רץ במשך לילה אחד רצוף 166 קילומטר? הוא עשה זאת כדי להעלות את המודעות לבעיות של סחרחורת ואובדן שיווי משקל ולהתחיל באיסוף תרומות להקמת מרכז מיוחד לטיפול בבעיות הרפואיות האלה

פורסם ב: 10/11/2020 11:49

צילום: רמה יאזמה, דוד פוגל הקריה הרפואית רמב'ם
.
ד'ר ישי ראובן מומחה לאא"ג עם התמחות מיוחדת בתחום שיווי המשקל, אוהב לרוץ בזמנו הפנוי. כל כך אוהב לרוץ עד שהפך את תחביבו לכלי לקידום נושאים חברתיים. כך הוא רץ למען מטרות שונות ומגייס מודעות ומיקוד בבעיות חברתיות ובמחלות שזקוקות לתשומת לב ציבורית.

בסוף השבוע האחרון הוא לקח על עצמו אתגר אדיר לרוץ לראשונה בחייו אולטרה-מרתון של 166 ק'מ, כאשר כל ק'מ של ריצה יוקדש לצורך גיוס להקמת מרכז לבעיות סחרחורת ושיווי משקל בבית החולים רמב'ם, בעיה ממנה סובלים כ-25% מהאוכלוסייה.

המרוץ החל ביום חמישי בשעה 16:00 ונמשך אל תוך הלילה עד לשעות הבוקר של יום שישי, כשהוא עובר דרך נופי עמק יזרעאל והמועצה האזורית גלבוע. אל ד'ר ישי ראובן הצטרפו בחלקים שונים של המרוץ פעילים חברתיים נוספים ורצים מקבוצות קידום מודעות למחלות הקשורות בנושא, כמו קבוצת הרצים 'קשר עין' שמאגדת רצים עיוורים, חרשים ורואים, רופאים עמיתים מהמחלקה ברמב"ם, וכן פרופ' מיקי שיינוביץ, ראש המחלקה להנדסה ביו-רפואית באוניברסיטת תל אביב ומי שעומד בראש המכון ע'ש סילבן אדמס.
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

צילום: רמה יאזמה, דוד פוגל הקריה הרפואית רמב'ם

צילום:: רמה יאזמה, דוד פוגל הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק בת שנה וחודשיים ואביה דאג להלביש...
*   תלמידי כיתות י'א בבית ספר לאו בק חילקו...
*   צוות מתחם החיסונים של 'כללית' במרפאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים