'מפלט אחרון' מאת נעמה סכר. הוצאת 'יהלומים'

סופת שלגים שמשתוללת בשיקגו בליל חג המולד מפגישה באופן לא צפוי בין איימי וכריס ומשנה את מסלולי חייהם. גבולות ההיגיון מיטשטשים והחוקים נשברים כשהשניים נסחפים למערבולת של רגשות אסורים. בתוך סבך השקרים, הסכנה אורבת ומאיימת לטרוף את הקלפים.

פורסם ב: 08/11/2020 12:35

מפלט אחרון מאת נעמה סכר. הוצאת יהלומים
כריס ברייט

המרדף אחר הכסף עיוור את עיניי וגרם לי לאבד את החופש. החיים האכזריים מאחורי הסורגים שינו אותי. כשהשתחררתי קברתי את הזיכרונות הקודרים, הצלחתי להשתקם ולהמשיך בחיי, הקפדתי להתרחק מצרות והשתדלתי לשמור על שגרה שקטה, עד לאותה פגישה גורלית עם בחורה מסתורית ויפהפייה, שנראתה לי כרוח רפאים מתעתעת ששבה מהעבר.

איימי ספנסר

טעות הרסנית שעשיתי ערערה את כל מה שאי פעם האמנתי בו ודרדרה אותי אל שולי החברה, אל תהומות שהותירו אותי שבורה. שילמתי מחיר כבד והפסדתי את היקר מכול. התנאים הקשוחים ברחובות העיר ניפצו את תקוותיי וצילקו את נפשי. חשבתי שאוכל לשנות את חיי, אך המציאות שבה וטפחה על פניי וחומות ההגנה שכיתרו את ליבי החלו להיסדק.

עליהם להתעמת עם השדים שרודפים את עברם, לחשוף את האמת, כדי להציל את נשמתם, לפני שיהיה מאוחר מדי.

מפלט אחרון מאת סופרת רבי המכר נעמה סכר, הוא רומן פשע קצבי, חושני, ממכר ומהפנט על אהבה אמיצה המצליחה להתקיים נגד כל הסיכויים. ספריה הקודמים: במציאות אחרת, חיים ללא גבולות וסדקים של שתיקה כיכבו ברשימות רבי המכר וסחפו אחריהם קוראים רבים ונלהבים. הספר מכיל 424 עמודים -98 ש'ח בחנויות הספרים המובחרות. הוצאת 'יהלומים'.

עריכה ספרותית ולשונית: אורית צמח
עיצוב כריכה: מיקי קדוש
עימוד: יפעת שמש
יהלומים הוצאה לאור
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   דערציילונגען סיפורים מאת דוד אומרו...
*   'מוני הארנב וחבורת המונים' מאת נינה...
*   פגישת מחזור מאת סיגל בן דרור. הוצאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים