ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם ביקרה היום במחלקת הקורונה בבית החולים פלימן. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

מהלת בית החולים,ד'ר אינה שוגייב: אני מאוד שמחה שהייתם כאן והכרתם את פעילות בית החולים. זאת הייתה הזדמנות גם להכיר אותך גבירתי ראש העיר וגם להראות לך מה אנחנו יכולים לעשות בבית החולים . אנחנו נותנים מענה לכל האוכלוסיה המבוגרת בחיפה ובצפון'

פורסם ב: 03/11/2020 14:30

צילום : ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
ד'ר עינת קליש רותם, וממלא מקומה נחשון צוק, ערכו היום ביקור עבודה בבית החולים פלימן והביקור היה חלק מסבב סיורים מקצועיים שעורכת ראש העיר בבתי החולים בעיר המתמודדים בחודשים האחרונים בטיפול בחולי הקורונה.

ביה'ח הגריאטרי 'פלימן' הקים גם הוא מחלקת קורונה. הצוות הציג לראש העיר את פעילות בית החולים בשיגרה, שיבח את החלטת העירייה לפתוח שמרטפייה שפעלה בימי הסגר לטובת ילדי העובדים ואת שיתוף הפעולה של פלימן עם לשכת השירותים החברתיים בעירייה.ראש העיר הבטיחה לצוות בית החולים לסייע בשילוט הכוונה עירוני ובסיוע בהגדלת מכסת מקומות החנייה לבאי בית החולים.

ראש העיר חיפה ד'ר עינתקליש רותם: 'תודה רבה על האירוח ועל הביקור, למדנו קודם כל שיש צוות מדהים שמטפל באוכלוסיה המבוגרת גם בתקופת הקורונה .נכנסנו למחלקה שהיא באמת מהשורה הראשונה. בית החולים חשוב מאוד ואנחנו עיר לא מאוד צעירה שמשרתת הרבה מאוד תושבים בחיפה ומכל האיזור. יש הרבה דברים לעשות כדי לשדרג את בית החולים ולעזור ואנחנו נעשה את זה. אנחנו מודים לכם על העבודה הנפלאה שאתם עושים פה הרבה שנים וכל הכבוד על מה שעשיתם ועושים בתקופת הקורונה , אנחנו מורידים בפניכם את הכובע'.

(אלירן טל)
צילום : ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   זרעים של תקווה בבי'ח 'כרמל' : ניתוח...
*   צוותי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי...
*   ד'ר לילך צולר לא לבד. ייצוג מרשים לנשים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים