הם גאוות העיר חיפה והכוונה לארבעת כוכבי עבר בכדורגל שצמחו וגדלו בחיפה. עיצוב ואיור: דותן לידז' חברת קריאייטיב

למי למי יש יותר כבוד? שלטי-לד ענקיים עם דמויותיהם של ארבעה כוכבי עבר בכדורגל, שצמחו וגדלו בחיפה: אייל ברקוביץ', זאהי ארמלי, טל בנין ואלי גוטמן, יוצגו באצטדיון 'סמי עופר' וייחשפו לראשונה לקהל הרחב במשחק העונה, שייערך בין מכבי חיפה למכבי תל-אביב, ביום שני, 2.11.20

פורסם ב: 29/10/2020 22:40

עיצוב ואיור דותן לידז' חברת קריאייטיב
עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לאנשי התרבות והספורט, שגדלו וצמחו בעיר ואשר הגיעו להישגים מרשימים ברמה הארצית והבינלאומית והביאו לה גאווה וכבוד.

לאחר שבחודש שעבר הוצגו ברחבת הפסנתר שבמרכז הכרמל שלטי ענק, עליהם התנוססו דמויותיהן המאויירות של כוכבי תרבות בתחום המוזיקה, אשר גדלו והתחנכו בחיפה : ירדנה ארזי, נסרין קדרי, שירי מימון וסטטיק הוא לירז רוסו, המתגורר בחיפה ולוקאל פטריוט של עירו. שלטי הענק הוצבו היום (ה') לכל אורך היציע המזרחי של אצטדיון 'סמי עופר' שלטי לד ענקיים, עליהם מופיעות דמויותיהן של ארבעה מכוכבי העבר של הכדורגל הישראלי, אשר גדלו בחיפה והביאו לעיר הרבה גאווה וכבוד : אייל ברקוביץ', זאהי ארמלי, טל בנין ואלי גוטמן. בנוסף הוצב במרכז היציע שלט תלת-מימד ענק, הנושא את הכיתוב MADE IN HAIFA, לציון העובדה כי מדובר בכוכבים מקומיים שגדלו בחיפה.

השילוט החדש יוצג באצטדיון במהלך כל חודש נובמבר וחשיפתו לקהל תיעשה במשחק העונה, שייערך בין מכבי חיפה למכבי תל-אביב, ביום שני, ה-2.11.

בכוונת העירייה והנהלת האצטדיון העירוני להרחיב בעתיד את המיזם ולהציג באצטדיון דמויות נוספות מעולם הכדורגל, כאשר בחירת הדמויות החדשות שיופיעו בו, תיעשה הפעם על-ידי הקהל הרחב, אשר יוכל להציע את הצעותיו באמצעי הדיגיטל השונים של עיריית חיפה ושל האצטדיון בדפי הפייסבוק ובחשבונות האינסטגרם.

איתמר צ'יז'יק יו'ר דירקטוריון אצטדיון 'סמי עופר' אומר: 'אנו באצטדיון סמי עופר,- מהיפים והמודרניים בארץ, מברכים על השימוש במסכי הלד החדשים ובטריבונות הישיבה כפלטפורמה לפרסום וליצירת אווירה תומכת ספורט גם בימים, בהם לא ניתן לארח את קהל האוהדים באצטדיון החיפאי'.

(גיל מלר)
עיצוב ואיור: דותן לידז' חברת קריאייטיב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   נמשכת מגמת העלייה במספר חולי הקורונה...
*   לראשונה בחיפה: 100 זריחות ביממה - תערוכת...
*   בשבוע הבא יחזור שבוע פעילות ממוקד...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים