חדש ובלעדי מד'ר פישר: מדקס (Medex) אל-סבון אקטיבי שיעיל במיוחד לשמירה על היגיינת הידיים . כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

Medex אל-סבון אקטיבי מבית ד'ר פישר הוא בעל יעילות מוכחת תוך 5 שניות ואינו מייבש את העור ומונע זיהומים ומחלות

פורסם ב: 26/10/2020 13:25

אקטיב אל-סבון מדקס מבית ד'ר פישר. צילום: יח'צ
'מדקס'פותח במעבדות המחקר של ד'ר פישר כדי לשמור על היגיינת הידיים. המוצר נבדק במעבדות מוסמכות חיצוניות המתמחות במיקרוביולוגיה ונמצא בעל יעילות מוכחת תוך 5 שניות כנגד החיידקים הנפוצים העיקריים.

מדקס מכיל קומפלקס רכיבים אקטיביים לניקוי יסודי, עדין ויעיל במיוחד לשמירה על היגיינת העור ובריאותו. כמו כן אינו מייבש את העור. מכיל מרכיבי לחות בשילוב ייחודי, מועשר בויטמין E ופרו ויטמין B5 לריכוך ושמירה על גמישות העור והלחות האידיאלית בעור. התכשיר נבדק דרמטולוגית ומותאם לעור רגיש.מעבדה חיצונית ומוסמכת בדקה ומצאה: מדקס קוטל 99.99% מהחיידקים תוך 5 שניות:

E. coli - גורם נפוץ לדלקת בדרכי השתן, עלול לגרום להרעלת דם, דלקת ריאות ודלקת קרום המוח.

Staphylococcus aureus – גורם לדלקת ריאות, דלקת בקרום הלב, נגעים בעור, עלול לגרום להרעלת דם והרעלות מזון.

Pseudomonas aeruginosa – גורם לדלקת ריאות ועלול לגרום להרעלת דם. גורם עיקרי למחלות בבתי חולים.

Streptococcus faecalis – גורם לדלקות בלב, במערכת השתן וכיס המרה.

Enterobacter aerogenes – גורם לזיהומים בדרכי השתן ומהווה גורם לזיהומים שניוניים בבתי חולים.

רחצת ידיים היא הפעולה החשובה והפשוטה ביותר על מנת להימנע מזיהומים ומחלות. על פי משרד הבריאות הישראלי, שטיפה תכופה של הידיים במים וסבון הינה האמצעי הטוב ביותר להפחתת מספר החיידקים והווירוסים על פני הידיים. בעקבות התפשטות מגפת הקורונה בכל העולם עלתה מאוד המודעות לחשיבות רחצת הידיים במים ובסבון כחלק מהמאבק בנגיף.

פעולה פשוטה שמצילה חיים: הידיים שלנו באות במשך כל היום במגע עם חפצים ומשטחים המזוהמים עם חיידקים אותם אנו עלולים להכניס לתוך הגוף שלנו כאשר אנו נוגעים עם הידיים בפנים, באף, בפה וכן הלאה. רחיצת הידיים במים וסבון וניגובם במגבת נקייה, מסירים את גורמי המחלות מהידיים. בנוסף לכך, הסבון גם משמיד את החיידקים שנמצאים על הידיים אשר יכולים לגרום למחלה. מחקרים מראים כי הקפדה על רחיצת ידיים במים וסבון הפחיתה את שיעור מחלות המעיים והשלשולים ב-31% ומחלות בדרכי הנשימה ב-21%. תכולה: 1 ליטר - 24.90 ש'ח, 500 מ'ל - מחיר 14.90 ש'ח. להשיג ברשתות הפארם וברשתות השיווק.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   עוגת השמרים קראנץ' בטעם שוקולד של...
*   ערכת הארה Kit la lumière מבית 'מור ממן...
*   לראשונה בשוק האיפור בישראל, ערכה היוצרת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים