נאוה פלר מייצרת מוצרי טיפוח טבעיים ואורגניים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מוריה דיאמנד, ארה'ב

המוצרים פותחו בברלי הילס , שם קנו שחקנים וסלבריטאים ולא רק הם. נאוה פלר מכרה את מוצרי הטיפוח ברחבי ארה'ב ומוצריה גרמו לעור שלהם להיות זוהר, יפה יותר ומטופח להפליא. לאחר פטירת בעלה יליד שוייץ, היא חזרה לישראל ומקווה להצלחה דומה גם בארץ הולדתה

פורסם ב: 19/10/2020 20:52

נאוה פלר והשחקן אריק רוברטס אחיה של השחקנית ג'וליה רוברטס. צילום : אלבום פרטי
מי את נאוה פלר?

'אני אירידולוגית וחברה ב IIPA INTERNATIONAL IRIDOLOGY PRACTITIONERS ACSSOCIATION.
למדתי והתמחיתי בניקוי רעלים עם עשבי מרפא ומזון טבעי INTERNATIONAL SCHOOL OF DETOXIFICATION בפלורידה.למעלה מ-15 שנים אני מייצרת מוצרי טיפוח טבעיים ואורגניים שפותחו בארה'ב.

בנוסף לכך אני מטפלת בשיטת המודעות ACCESS CONSCIOUSN, מנחה קורסים בהם אני מלמדת אנשים כיצד לשחרר מעצורים רגשיים וללמד אותם שהם יכולים לחיות בגוף בריא בשמחה ובקלות.אני אומרת לכל אישה בה אני פוגשת: עכשיו זה הזמן שלך !


'נולדתי בישראל לפני 61 שנים גדושות בהרפתקאות מרגשות ומעצבות חיים. חייתי באחת המדינות היפות בעולם באושר עם בעלי השויצרי ושני ילדינו המקסימים . פתחתי סטודיו לריקוד ואירובי ושמחתי בחלקי.

עשינו עליה לישראל ופתחנו מסעדה באילת היפה כדי להגשים את חלום בעלי. כאן התחילו הלחצים והקשיים שהובילו אצלו להתפרצות מחלת הסרטן והוא אובחן כחולה סופני. לבקשתו חזרנו לשוויץ.

לאחר המשבר האישי שנבע מפטירתו של בעלי מסרטן במוח ,החלטתי לבצע שינוי מהפכני בחיי. חזרתי לישראל ומשם לארצות הברית, מיקמתי את המשרד שלי בבוורלי הילס, קליפורניה, ושם עסקתי בטיפוח טבעי ואורגני של העור. רקחתי ומכרתי מוצרים לפנים, לידיים ולגוף, מכרתי עשרות אלפי מוצרים בהצלחה והתגובות הנלהבות הגיעו משחקנים וסלבריטאים. היה לי אתם קשר אישי וכמעט יום יומי. זה לימד אותי רבות על אושר,עצב, כעס וחוסר סיפוק.

מצאתי את עצמי על תקן של פסיכולוגית והבנתי מהר שלא מספיק למרוח קרם מבחוץ אלא צריך גם לעשות טיפול פנימי אצל אנשים. הסיבה.רובם סוחבים בעיות ומחסומים שגורמים למחלות עור ולב, דיפרסיה, השמנת יתר ועוד מחלות, ומראה העור הוא התוצר של מצב בעייתי פנימי.

התוצאה היא כתמים על העור,פסוריאזיס, דלקות, פצעים, יובש, נפיחות, כל אלה הן אזהרות המשקפות את מצבנו הבריאותי, הגופני והרגשי. ככל שאנו בריאים וחיוניים יותר , כך העור והגוף זוהר ורענן בהתאם.

לדעתי יש חומרים לא טבעיים ברוב מוצרי הקוסמטיקה וכך גם במזון המתועש, במים ובמוצרי הניקיון.

הלחץ הכספי והחברתי.העדר שינה מספקת חוסר בפעילות גופנית ובכלל אורח חיים שגוי, עלולים להאיץ תהליכי הזדקנות וליצור פצצה מתקתקת הגורמת למחלות ובעיות בריאותיות וכן הזדקנות מהירה של העור, הגוף והנפש.
למדתי על בשרי את כאב הפרידה מבעל ואב אהוב והחלטתי לשווק מוצרים טבעיים ללא חומרים מזיקים. שינינו תזונה ועברנו לטבעונות,הרחבתי את ההשכלה בתחום הבריאות כדי לעזור ללקוחותי לחיות בגוף בריא .
אני גאה שבתי ובני אשר נולדו וגדלו בשוויץ, המשיכו את מסעם בישראל ולמרות החוויה המכאיבה לגדול ללא אב יצרו חיים שלמים ומשפחות משלהם.

בתי למדה רפואה טבעית ודיקור סיני וחיה עם משפחתה בישראל ובני למד מוסיקה בישראל וארה'ב , שם הוא חי עם משפחתו. החוכמה היא להתחיל בגיל צעיר באורח חיים בריא. להרגיל את עצמנו ואת ילדינו לאכול, לישון ולפעול נכון ולטפח את היופי הטבעי שלנו.


NAVA NATURAL
"Live in a healthy body" חיים בגוף בריא"


https://www.navanatural.co.il/about


https://www.navanaturalskincare.com/

https://www.navanatural.co.il/
נאוה פלר. צילום : מוריה דיאמונד ארה'ב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   אנשים אוהבים לאכול בעת שהם מתכנסים...
*   חברת 'ביכורים מזון ומאפה' מציעה ליהנות...
*   מבצע אביב ברשת 'סולתם'.כתבה: רונית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים