פרוייקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו, ערך היום ביקור עבודה בעיריית חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בפגישה השתתפו ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם, מנכ'ל העירייה אוהד שגב, מנהל אגף הביטחון בעירייה יאיר זילברמן, מפקד תחנת חיפה נצ'מ אמיר גולדשטיין, נציגי קופות החולים במחוז ומפקדי פיקוד העורף.

פורסם ב: 18/10/2020 18:19

ד'ר עינת קליש רותם ופרופ רוני גמזו. צילום :ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
פרופ' רוני גמזו קיבל סקירה על פעילות העירייה בנושא ההתמודדות מול הקורונה: חלוקת העיר לשישה חבלים, הקמת מתחמי walk in, הקמת "נאמני שכונות", פעילות הסברה ענפה וממוקדת ועוד.

ראש העיר הודתה לגמזו על עבודתו המסורה וביקשה ממנו לבחון היטב את שלבי החזרה לשיגרה, כדי שלא נגיע למצב שבו בעוד זמן קצר יוכרז על סגר נוסף.

במהלך הפגישה אמרה ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'חיפה היא עיר מורכבת מאוד מבחינה דמוגרפית, ולכן הבנו שחייבת להיות התייחסות פרטנית לכל אחת מקבוצות האוכלוסייה המתגוררות בה, וכך פעלנו. את 'נאמני השכונות' יזמנו בשיתוף פיקוד העורף,תוך הירתמות מרשימה מאוד מצד תושבי השכונות. זה הניב פירות כבר מתחילתו וחיזק את תחושת השותפות בקרב התושבים לעובדה, כי לכולנו יש מטרה אחת והיא לנצח את הנגיף'.

פרופ' רוני גמזו: 'ראש העיר, כל דבר שאת צריכה מאתנו אנחנו כאן לרשותך. אני מאוד מעריך את הירידה לפרטים בעשייה העירונית כאן ולעניות דעתי צריך להיעזר יותר ברשויות המקומיות ובכל המנגנונים העירוניים כדי להתנהל נכון וחכם מול נגיף הקורונה. אני קורא לציבור להגיע להיבדק גם אם אין תסמינים מוקדמים'.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מחנכים לערכים בבית ספר 'חוגים' שנרתם...
*   'אינטל' העניקה תרומת ערכות ללימוד...
*   המועצה להשכלה גבוהה אישרה פתיחת מסלול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים