משגרים תודה ואהבה לבי'ח 'כרמל' ולצוות הקורונה שלא נח לדקה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

400 חולי קורונה אושפזו במחלקת הקורונה של המרכז הרפואי 'כרמל'. בין המודים על הטיפול המסור בתושבי דליית אל כרמל היה ראש המועצה המקומית שלהם, כתב הטלויזיה והעיתונאי לשעבר רפיק חלבי

פורסם ב: 18/10/2020 10:20

ד'ר אבי גולדברג מנהל מרכז רפואי 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר ביח כרמל
למרות העומס המטורף עשרות רופאים אחים ואחיות וצוות רפואי רב , עובדים 24/7 במחלקות הקורונה של בית החולים כדי להעניק את הטיפול המסור ביותר .

לא נשאר אדיש למסירותם הבלתי רגילה של צוותי בי'ח 'כרמל' רפיק חלבי ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל. הוא שיגר מכתב אישי למנהל ביה'ח ד'ר אבי גולדברג עם העתקים לשר הבריאות יולי אדלשטיין, למנכ'ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי וליו'ר ועדת הקורונה בכנסת ח'כ יפעת שאשא ביטון .

כך כתב רפיק חלבי:

'לכבוד ד'ר גולדברג מנהל 'כרמל'. הרשה לי בשם דליית אל כרמל, הישוב השכן לבית החולים להביע את הערכתנו והוקרתנו הכנות והחמות על התפקיד החשוב שאתם ממלאים במלחמה בקורונה.

חולים תושבי היישוב שאושפזו בביה'ח מציינים בגאון את המסירות שלכם ואת ההקרבה של צוותי הרפואה. אתם הפנים היפות של החברה הישראלית הלוחמים האמיצים העומדים על משמר בריאות החברה. אני פונה לשר הבריאות ולמנכ'ל המשרד כמו גם ליו'ר דירקטוריון מפעל הפיס לתמוך בבית החולים כדי לפתוח עוד מסגרות לטיפול בקורונה. אודה לךאם תעביר את תודתי לכל עובדי בית החולים'.

ד'ר אבי גולדברג מנהל בי'ח 'כרמל' הודה לרפיק חלבי על מכתבו החם ומלא ההוקרה ועידכן אותו כי המכתב יעבור לידיעת העובדים.ד'ר סלים חלבי מנהל המרכז לרפואה דחופה (חדר המיון) של 'כרמל' שהינו גם תושב הישוב דליית אל כרמל : 'גם אני כעובד בבית החולים 'כרמל' וכתושב דליית אל כרמל, מרגיש את החום וההערכה מכל תושבי היישוב המגיעים אלינו לטיפול.

ייחודו של ביה'ח 'כרמל' הוא ברב תרבותיות היפה שלו מגיעים אלינו מטופלים מכל הכפרים ומכל יישובי העוטף של חיפה והצפון וכולם מתקבלים אצלנו באהבה כשהצוותים שלנו מעניקים את הטיפול הטוב ביותר האפשרי לכל מטופל ומטופל. גם במסדרונות בית החולים ניתן לחוש ברב תרבותיות היפה שלנו כאשר רופאים, אחיות ואנשי צוות רפואי מכל הדתות ומעניקים טיפול איכותי ושוויוני לכל אדם ולכל מטופל הזקוק לעזרה.

כולנו בביה"ח 'כרמל' ובשאר בתי החולים בחיפה נמצאים כעת בשעה קשה של לחצים ועומסים בגלל הקורונה, אבל רוחם של הצוותים שלנו איתנה ואנחנו נמשיך להעניק את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר לכל מטופל שיבוא בשערי בית החולים כמו שאנחנו רגילים כאן בכרמל'.
צוות קורונה. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

רפיק חלבי ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בדיקת מעקב עובר לנשים בהריון המעוניינות...
*   החל ממחר, 27.1.21 תפתח 'כללית' במחוז חיפה...
*   המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין בחר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים