שר הבטחון בני גנץ הגיע הבוקר לפגישת עבודה עם ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות עיריית חיפה

הפגישה נערכה במנ'מ (מרכז ניהול משברים) של העירייה והשתתפו בה גם מנהל אגף הביטחון יאיר זילברמן, סגן הרמטכ'ל אלוף אייל זמיר, ומפקדי פיקוד העורף

פורסם ב: 11/10/2020 14:56

צילום: דוברות עיריית חיפה
שר הביטחון בני גנץ האזין לסקירה על מצב התחלואה בקורונה בעיר ועל המהלכים שמובילה העירייה בשיתוף עם פיקוד העורף, לצורך להורדת כמות החולים וחזרת חיפה לעיר ירוקה.

שר הביטחון בני גנץ: 'חיפה היא עיר מיוחדת, חשובה ומרכזית. אני מתרשם שנעשית כאן עבודה חשובה למיגור התחלואה. אנחנו נכנסים לשנת 2021 ואני לא רואה את הקורונה נעלמת מכאן. היא תמשיך ללוות אותנו. חיסון גם אם יש סימנים אופטימיים לגביו - זה תהליך ארוך'.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: ' אנחנו מודים לך על הביקור בחיפה. המטרה שלנו כרשות מקומית היא לא לחלק דו"'ות אלא לרתום את התושבים למאבק בקורונה ומכאן נולד הרעיון של נאמני השכונות שאליו התגייסו בתוך ימים למעלה ממאתיים חיפאים. אם חלילה נגיע לגל השלישי והרביעי אני לא רוצה שנהיה במצב של 'הם' ו'אנחנו'. סך הכל כולנו נמצאים בתוך המציאות המאוד לא פשוטה הזאת ולכולנו יש מטרה אחת - לנצח את הנגיף'.

(אלירן טל)
 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   אירועי ט'ו בשבט 2021 בחיפה עם מופעים...
*   41% מתושבי חיפה כבר מחוסנים נגד קורונה...
*   עובדי עיריית חיפה פועלים לניקוי מערכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים