מנכ'ל מד'א אלי בין אירח הבוקר את שר התקשורת דר יועז הנדל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

בתום ביקורו במוקד הלאומי של מד'א בקריית אונו אמר שר התקשורת ד'ר יועז הנדל : 'נחשפתי פה לעבודה מאומצת וחשובה כל השנה אבל בעיקר עכשיו בניהול המשבר הגדול של הקורונה'

פורסם ב: 08/10/2020 16:55

ביקור שר התקשורת ד'ר יועז הנדל במד'א . צילום: דוברות מד'א
שר התקשורת ד'ר יועז הנדל (דרך ארץ), ביקר היום (ה') במוקד הלאומי של מד'א ולווה ע'י מנכ'ל מד'א אלי בין ובכירי הארגון. השר הנדל קיבל סקירה מקיפה על פעילות מד'א, ערך סיור מקיף במוקד ופגש את אנשיו, על מנת ללמוד אודות הפעילות שמוביל מד'א כארגון ההצלה הלאומי וכעומד בחזית המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.

במהלך הסיור הוא שמע הסברים מקיפים אודות פעילות מד'א בשיגרה ובחירום, על התמודדות הארגון מול משבר הקורונה ועל מערך הבדיקות והדגימות הרחב שמפעיל מד"א מתחילת משבר הקורונה במהלכו דגמו צוותי הארגון למעלה ממיליון ושמונה מאות אלף בני אדם במדינה. בנוסף, נחשף השר לטכנולוגיות היחידות שפותחו בארגון במטרה לתת מענה יעיל, מהיר מקצועי לאזרחים שמחייגים למוקד 101 של מד"א במקרה חירום רפואי. השר התעניין בפעילות שירותי הדם של מד"א בשגרה ובחירום בדגש על תהליך איסוף תרומות הפלסמה ממחלימי קורונה במטרה לסייע בטיפול בחולים במצב בינוני וקשה.

סיכם השר הנדל" 'יצאתי מכאן טעון בהרבה מאוד פתרונות יצירתיים לדרך ההתמודדות עם הקורונה ולאופן שבוא אנחנו יכולים לצאת מהמשבר דרך אמצעים רפואיים. יש לנו עבודה קשה ומאומצת לעשות בממשלה ואני מודה לכם על העבודה הקשה ועל מה שאתם עושים. זו עבודת קודש'.

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'שמחנו לארח הבוקר את השר הנדל, אשר הביע עניין רב בפעילות מד"א בשגרה ובחירום. אני מודה לו על ביקורו ועל הזמן הרב שהקדיש על מנת ללמוד על הארגון ולפגוש את צוותי מד'א, אשר פועלים במרץ וללא הרף למען הציבור. נמשיך לעבוד בחזית המאבק הלאומי בנגיף הקורונה ולהעניק לציבור את השירות הטוב ביותר'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   40 קבוצות מכל רחבי הארץ השתתפו בשבוע...
*   עיריית חיפה תקים תוך מספר חודשים פארק...
*   חיפה מצטרפת למאבק העולמי להתמודדות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים