בית משוגעים מאת רותם פאר. הוצאת 'צמרת'. כתבה: רונית קיטאי

אומץ לב בלתי רגיל מגלה רותם פאר, החושפת את סיפור חייה וחוויות קשות שעברו עליה מאז מלאו לה 13 שנים. לא כל אחת היתה מוכנה לחשוף את הקרביים ואת הדברים שלא מחמיאים לה כלל רק כדי למנוע סבל מאחרים

פורסם ב: 05/10/2020 23:23

בית משוגעים מאת רותם פאר.הוצאת 'צמרת'
היום רותם פאר היא מאמנת 'לוחמי נפש' כפי שהיא מכנה את המאושפזים לשעבר ,ועובדת בשיטות שונות ומועילות לדעתה בידיעה שריפוי אמיתי דורש מאנשים להיפטר מהבושה. יצאה גדולה מהחיים.

מתוך הספר: 'לא הבנתי איך הם הולכים לקשור אותי אם אין להם חבלים או אזיקים אבל אז.הם השכיבו אותי על הבטן, הורידו לי את המכנסיים, תקעו לי מזרק בתחת, הרימו לי את המכנסיים, הפכו אותי על הגב, שמו את הידיים והרגליים שלי על ארבע הדפנות של המיטה ואז הבנתי למה אין להם חבלים; בכל דופן יש ברזל עגול שמתרומם ונועל לי את הידיים והרגליים. תוך דקה הייתי רפויה לגמרי והם יצאו מהחדר. נשארתי בחדר רועדת. ואז באותו הרגע הבנתי שמעכשיו אני לבד בעולם. שנייה לפני שנרדמתי על מיטת הברזל, קשורה בברזלים כבדים, נפרדתי מרותם הקטנה וקיבלתי את הזהות החדשה שלי: מאושפזת בבית משוגעים'.


זו אחת החוויות של רותם פאר, סופרת צעירה שאושפזה בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי בהיותה בת 13 בלבד. היא חושפת יצרים מיניים והתנסויות אישיות ומגלה לאורך כל הספר אומץ לב ותיאור אמיתי של מה שעברה לא רק בחיים אלא ב'בית המשוגעים', חוויה שנאלצה להיחשף אליה בגיל צעיר מדי, שהותירה בה צלקות פיזיות ובעיקר נפשיות ושליוותה אותה עוד שנים רבות לאחר מכן.

הספר ממחיש את ההשלכות ההרסניות של אבחנות שגויות, טיפול לא נכון ושיח אילם עם ילדים. בעזרת הספר תוכלו להבין את דרך חשיבתם של ילדים "לא שגרתיים", לחסוך מהם את הטלטלות הללו ולהפוך אותם למאושרים יותר. הספר מונה 103 עמודים - 68 ש'ח בחנויות הספרים המובחרות.הוצאת 'צמרת'.

רותם פאר מאמנת 'לוחמי נפש' ומאושפזים לשעבר בשיטות NLP, קואוצ'ינג ו-Uncovering (שיטה שפיתחה), מנחה סדנאות להורים ומתבגרים ומרצה את סיפור חייה. רותם פועלת מתוך אמונה שריפוי אמיתי דורש מאנשים להיפטר מהבושה. אגב את הספר היא הקדישה לזכרה של זהבית גנץ 'שהיתה לי לאור ולמשענת באותה תקופה. זהבית מיוצגת בספר בדמותה של הדס גבע. בגיל 17 בחרה זהבית להיפרד מעולם שלא הכיל אותה ותייג אותה מחוץ לסדר החברתי. יהי זכרה ברוך'.

עריכת תוכן: יהורם מזרחי
עריכה לשונית: גילי תל-אורן
עיצוב עטיפה: סטודיו צמרת - צמרת שי
צילום תמונת העטיפה: קרן מזור
הוצאה לאור והפצה" ראובני ספרי צמרת בע'מ

www.netbook.co.il

לאתר של רותם פאר הקליקו כאן:

https://rotem-peer.co.il/?page_id=17
מחברת הספר 'בית משוגעים' רותם פאר שמקדישה את חייה כדי למנוע מאחרים את הסבל הרב שעברה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   נימי לומד לעוף מאת נמרוד ליבוביץ'...
*   הפיזיותרפיסט והחוקר ד'ר סאם ח'מיס...
*   'הסוד של מלך היער ספר ילדים כל כך אקטואלי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים