ראש העיר חיפה קוראת לחברי מועצת העיר להשתתף במאבק למניעת התפשטות מגפת הקורונה. צילום: רונית קיטאי

היום (ב') התקיים מפגש ראשון במסגרת פעילות זו בחבל נווה שאנן בו השתתפו בין היתר חברי מועצה המתגוררים בחבל נו'ש: מ'מ ראש העיר מיכי אלפר, סגן ראש העיר עו'ד דוד עציוני, וחברי המועצה סיגל ציוני, צביקה ברבי ויואב רמתי. מי עוד השתתף במפגש?

פורסם ב: 05/10/2020 20:08

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום :רונית קיטאי
עוד השתתפו במפגש יו'ר ועד נו'ש אלי פיסו ומנהל בית אבא חושי העומד בראש צוות החירום העירוני של חבל נו'ש, נציגי פיקוד העורף וראשי אגף הביטחון בעירייה. מפגשים דומים יתקיימו בימים הקרובים בשכונות נוספות בעיר, על פי מדדי התחלואה.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: קזו ההזדמנות לשנות את השיח הקשה ורווי השנאה ולעבור למונחים חדשים של ערבות הדדית, הבנה לצרכי הזולת ודאגה לבריאות של כולם - בלי יוצא מן הכלל'.

בדברים אלה היא פנתה היום לחברי מועצת העיר חיפה במכתב בו שיתפה את חברי המועצה בפעולות אותן מבצעת העירייה בסיוע פיקוד העורף במסגרת המאבק בנגיף הקורונה. 'חיפה נבחרה בזכות מערך החירום העירוני המצוין שיש לה, ובזכות השותפות המצוינת שהתגבשה עם אנשי פיקוד העורף בשנים האחרונות בכלל ובמהלך הגל הראשון של הקורונה בפרט.

הפעילות המשותפת נועדה לגבש מתודולוגית עבודה שתותאם לאופייה ההטרוגני וגודלה של העיר חיפה ותהפוך בסופו של התהליך מודל חיקוי לערים גדולות נוספות בארץ במאבק לצמצום שיעורי התחלואה וההדבקה.

'מדובר בזכות גדולה ובבשורה משמעותית לא רק לתושבי העיר, שעל בריאותם אנחנו נלחמים מידי שעה ושעה, אלא, בתקווה שנצליח גם בבשורה פוטנציאלית לכל אזרחי ישראל'.

(רוני גרוסמן)
ראש העיר הוסיפה וציינה במכתבה כי השבוע הצטרפו לפעילות גם מנהיגים ומנהיגות קהילתיים, ובהם מנהיגי דת, אנשי חינוך ומובילי דעת קהל, שהזיזו הצידה שיקולים זרים והחליטו לעסוק במשותף בדבר אחד בלבד - הצלת חיי אדם.

ביום רביעי תקיים ראש העיר מפגש זום עם חברי מועצת העיר בו ישתתפו בין היתר מנהל בית החולים בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, מנהל אגף הביטחון יאיר זילברמן ומפקדי פיקוד העורף שיסבירו לחברי המועצה על נתוני התחלואה והפעולות המשותפות שנעשות למניעת התפשטותה".

בסיום מכתבה חוזרת ראש העיר על קריאתה ומזמינה את כל חברי מועצת העיר לקחת חלק בפעילות בשכונות בהם הם מתגוררים ופועלים ובשכונות נוספות.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   תימשך הלמידה מרחוק בבית ספר עבד אל...
*   היכל עירית חיפה יואר הערב באדום עם...
*   מטה החירום של עיריית חיפה נערך לקראת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים