עמליה גטשטיין בקשי, מנהלת האיכות במעבדות מרכז רפואי 'כרמל' היא הזוכה בפרס מצטיין רבעון מעבדות לקיץ 2020. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

ד'ר דינה פרין שכטר מנהלת מעבדות 'כרמל' ברכה את המצטיינת עמליה גטשטיין בקשי, בשם כל מנהלי המעבדות

פורסם ב: 21/09/2020 17:49

סיפרה ד'ר דינה פרין שכטר : 'עמליה הצטרפה למעבדות בית החולים 'כרמל' לפני ארבע שנים וכבר עם תחילת עבודתה במעבדה לסרולוגיה בלטה ביכולות, כישורים, חריצות ואחריות יוצאי דופן. אחד הפרויקטים שלה שזכה להערכה והטמעה במעבדות אחרות ב'כללית' הינו פרויקט הקמת מערך תיעוד ומעקב תוצאות בקרת איכות לבדיקות סרולוגיה.

בשנה האחרונה מונתה עמליה למנהלת איכות מערך המעבדות, תפקיד אותו היא מבצעת בהצטיינות יתרה החל בכתיבת נהלים והנחיות, הדרכות לצוות העובדים ולמנהלי המעבדות, ניהול פורום איכו. היא יוזמת אין ספור הצעות לייעול ולשיפור תהליכים והוצאתם לפועל, ועד הדרכות לצוותי רפואה וסיעוד והנחית מחזיקי ענין מחוץ לתחומי המעבדה. עמליה תמיד נכונה לבצע כל משימה שמוטלת עליה, והביצוע תמיד מעולה.

ברבעון האחרון התגייסה עמליה גם לעבודה אינטנסיבית ומסורה במעבדת הקורונה, וזאת ללא כל צמצום בעבודה בתחום האיכות. מתברר כי גם במעבדת הקורונה היא מהווה גורם מנחה לצוות, והכל ברוח טובה וחברית. עמליה אהודה ומוערכת על כל עובדי המעבדה והמנהלים, ועל כך מוענק לה הפעם מצטיין רבעון ב-2020.

הזוכה המצטיינת מעידה כי 'כרמל' זה בשבילי משפחה ובית. כיף לי לעבוד במעבדות בית החולים ואני מרגישה שיש לי מקום לבטא את עצמי ואני זוכה להערכה על העבודה לאורך כל הדרך ,מה שמחזק אותי מאוד. במעבדות שלנו יש צוות נהדר ומה שמייחד אותנו זאת עבודת צוות מגובשת. אני מאמינה שתמיד יש מקום להשתפר ואני מודה על הבחירה בי ומקווה להמשיך בעשייה המוצלחת במעבדות'.

עמליה גטשטיין בקשי למדה מדעי החיים באוניברסיטת תל אביב עבדה תשע שנים בפתולוגיה בביה'ח בלינסון של 'כללית' ולאחר מכן עברה לעבוד ב'כרמל'.עמליה בת 38 תושבת חיפה נשואה ואם לשני ילדים עלמא בת 5 וחצי ואדם בן 4 .
עמליה גטשטיין בקשי מצטיינת מעבדות 'כרמל' ומשמאל ד'ר דינה פרין שכטר מנהלת מעבדות 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בדיקת מעקב עובר לנשים בהריון המעוניינות...
*   החל ממחר, 27.1.21 תפתח 'כללית' במחוז חיפה...
*   המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין בחר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים