'שמח' וכלל לא מבדח. הורי של הבעל החליטו 'להתנחל' אצל בנם וכלתם שעם האחרונה הם ביחסים קשים. כתבה: רונית קיטאי

האישה פנתה לעזרתו של עו'ד גיא אופיר ובהמלצתו הם ייעזרו ביועצת זוגית ופסיכולוגית והן המליצו לקיים מפגש משפחתי מקדים. סגר שדורש סדר גם ביחסים משפחתיים לא פשוטים מסתבר

פורסם ב: 15/09/2020 17:56

עו'ד גיא אופיר. צילום :שרית נס
מסתבר כי ההנחיות והמגבלות החדשות שעליהן החליטה הממשלה בתחילת השבוע ושדבר הכוונה להוציאן אל הפועל כבר פורסם קודם לכן בשבוע שעבר, גורמות כבר לחיכוכים משפחתיים לקראת ערב ראש השנה שיחול בימים אלה. תושבת הצפון פנתה לעו'ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה וביקשה לשכור את שירותיו על מנת שזה יפעל למנוע מהוריו של בעלה 'להתנחל' כהגדרתה בביתם בתקופת החגים. זאת לנוכח העובדה שהם מתגוררים במרכז הארץ ומבקשים לעשות את החג בביתם. הבעל מנגד לא מוכן לוותר ודורש כי הוריו יעשו את החג בבית בני הזוג.
עו"ד גיא אופיר, "אימו של הבעל, התקשרה כבר בשבוע שעבר לכלתה והודיעה לה שהיא ואביו של הבעל, מתכוונים לעשות את ערב החג בביתם וכנראה שהם יצטרכו לשהות בביתם למשך כל ימי החג לנוכח הסגר וכן העובדה שבתי המלון יהיו סגורים'.


מספר עו'ד גיא אופיר: 'יחסיה של האישה עם הוריו של הבעל ובמיוחד עם חמותה אינם מן המשופרים בלשון המעטה ולטענתה של האישה, כל מטרתה של חמותה היא 'להתנחל' יחד עם אביו של הבעל בביתם ובכך ולקנטר אותה ולפגוע ביחסיה עם בעלה. האישה טוענת כי חמותה נוהגת בשנים האחרונות למרר את חייה, להביע בכל הזדמנות את דעתה על אופן ניהול ביתה וחינוך ילדיהם ושהייתה בביתם במשך תקופת ימי החג ואף לאורך תקופת הסגר עלולה לגרום לנזק בל ישוער בהתנהלות חיי הזוגיות שלה עם בעלה וכבר חמותה גרמה לקרע ביחסיה עם הבעל הדורש שהוריו יעשו את החג בביתם של בני הזוג.


על מנת להימנע מהליכים משפטיים שרק יחמירו ויפגעו במערכת היחסים העדינה גם כך בין בני הזוג, הסכימה האישה להמלצתי להיעזר ביועצת זוגיות ובפסיכולוגית ולפעול עפ'י המלצתן קיים מפגש משפחתי מקדים שבו ידונו על טיב היחסים ויחפשו פתרונות הולמים בכדי להימנע מקרע גדול שעלול להוביל עד לכדי הליכי גירושין'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   תימשך הלמידה מרחוק בבית ספר עבד אל...
*   היכל עירית חיפה יואר הערב באדום עם...
*   מטה החירום של עיריית חיפה נערך לקראת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים