מדוע 'לי קופר' יצאו גדולים מהחיים? הזמר איתי לוי שזו העונה הרביעית שלו ברציפות כפרזנטור בירך. את מי? כתבה: רונית קיטאי. צילום: עופר חג'בי

הצילומים לקמפיין 'לי קופר' שהתקציב שלו הוא 1 מיליון ש'ח, התקיימו במועדון 'שבלול' במתחם התחנה בתל אביב . הצטלמו איתי לוי הפרזנטור שבירך את 'הרצות למיליון' ירדן ויזל ונטע ברזני שמצולמות ביחד אתו. דן איתמר סמנכ'ל השיווק של קבוצת 'בריל' היה גם הוא על הסט

פורסם ב: 14/09/2020 10:03

מימין לשמאל נטע ברזני ,דן איתמר, ירדן ויזל, אולה ואיתי לוי לצילומי חורף 20-2021. צילום: עופר חג'בי
סט הצילומים נערך בצל הקורונה, בהנחיות משרד הבריאות, ב'שבלול' באווירת מועדון ג'אז לשם הגיע איתי לוי אשר ההופעה שלו שהיתה אמורה להתקיים בשבוע שעבר בחיפה והתבטלה,,סיפר על ההופעה שאמורה להתקיים השבוע בחדרה וגילה שגם היום הוא 'מתרגש מכל הופעה'. כידוע הוא יצא לאחרונה לדרך עצמאית עם חברת 'רות הפקות' שבבעלותו.

ירדן ויזל ונטע ברזני סיפרו שאמנם התוכנית 'המרוץ למיליון' רק עלתה לאוויר אך כבר גורפות אלפי תגובות ביום. כאשר ירדן ויזל נשאלה על מערכת 'יחסים החדשה שלה עם פלג, סטודנט למשפטים בן 29 שחברתה בר זומר הצליחה לשכנע ולהכיר לה, היא לא התנדבה למסור שום פרט ש'יסגיר' משהו אך החיוך שהיה על פניה אמר הכל.

דן איתמר סמנכ'ל השיווק של קבוצת 'בריל', עידכן את איתי לוי כי מותג 'לי קופר' מתגייס למען עמותת 'גדולים מהחיים', במסגרת זו יערך גם קמפיין בכיכובו של לוי בכל סניפי הרשת ברחבי הארץ, לגיוס כספים למען פעילות העמותה. איתי לוי שמח להתגייס למטרה זו כי העמותה הזאת ''עושה עבודת קודש עם ילדים חולי סרטן'. רק בריאות!
מימין לשמאל נטע ברזני, איתי לוי וירדן ויזל לצילומי חורף 20-2021 . צילום: עופר חג'בי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   אליאנה תדהר חזרה לפיג׳מה בצילומי...
*   אתמול בערב השיק ישראל אוגלבו דגמים...
*   שלמור שטרוזמן בדגם של המעצבת אליזבת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים