ההייטק מגיע לשוק תלפיות עם חברת Embryonics שחנכה את משרדיה ברחוב סירקין שבלב מתחם שוק תלפיות המתחדש. צילום: דוברות עיריית חיפה

ברחוב סירקין 21 שבחיפה נחנכו אתמול משרדיה של חברת Embryonics שהעתיקה לאחרונה את מקום מושבה לחיפה.החברה עוסקת בפיתוח אלגוריתמים של למידה עמוקה לצורך ייעול ושיפור ההליך ההפריה החוץ גופית

פורסם ב: 08/09/2020 10:05

צילום: דוברות עיריית חיפה
לאחרונה החברה השיקה את המוצר הראשון שלה, מערכת חדשנית אשר עוסקת במעקב אחר עוברים מתפתחים וזיהוי העוברים בעלי הסיכוי הגבוה ביותר להריון מוצלח.

מערכת זו מבוססת על פיתוחים טכנולוגיים תקדימיים של אמבריוניקס, נחשבת למתקדמת ביותר בעולם בתחומה וזכתה עד כה לפירסום בקהילה המדעית.

החברה התקבלה לתכנית IN-VENTECH , תכנית האצה והצמיחה למיזמים טכנולוגים פורצי דרך המופעלת ע"י היי סנטר תאגיד עירוני לקידום היזמות הטכנולוגית בעיר חיפה ובתמיכה של של החברה הכלכלית של חיפה ועירית חיפה.

במסגרת התכנית תזכה החברה במענק כספי ובסיוע ביצירת קשרים לחברות תעשייה, תאגידים ועוגנים כלכליים נוספים הפועלים בחיפה. כמו כן יוענק לחברה סיוע בהכנה לפעילות כלל עולמית והטמעת מוצרי החברה בשווקים בינלאומיים.

נחשון צוק סגן ומ'מ ראש העיר חיפה:'שמחתי לפתוח יחד עם ראש רשות החדשנות, אהרון אהרון את המרכז, המשלב שני אלמנטים שהם בלב העשייה שלנו, פיתוח סטרטאפים בעיר כעוגן כלכלי, ופיתוח אזור השוק ורחוב סירקין, אזור מרכזי בתפיסת הרובעים התוססים שאנו מפתחים. על פי התכניות שלנו, נמשיך להשקיע באזור עוד הרבה מחשבה ומשאבים'.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה השיקה את קו החירום שמספרו...
*   עיצוב חדש ללמידה המותאמת לכתות א,ב...
*   עמדת בדיקת קורונה תפתח במרכז הקונגרסים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים