צעדים ראשונים עשתה אתמול ספיר נרקיס בצילומים לקמפיין סתיו-חורף לרשת SCOOP. כתבה: רונית קיטאי

על הסט היו 35 אנשי צוות ולאחר הצילומים יצאה ספיר עם בעלה ליאור נרקיס כדי לקנות ציוד לתהל הקטנה שהיום עולה לכתה א'. הקמפיין בכיכובה לרשת scoop יצולם בחודש הבא במלון יוקרתי באבו דאבי , סיפר לה פרדי איינסאז, מבעלי רשת SCOOP

פורסם ב: 01/09/2020 11:26

פרדי אינסנז, ספיר נרקיס וליאור נרקיס. צילום: סם צור
למרות החום הכבד נאלצה ספיר נרקיס להתהלך במשך יום שלם עם מגפים, נעלי פרווה ומגפונים, במסגרת צילומי הקמפיי וסיפרה : 'אני מתרגשת מאוד לפעם הראשונה בה אני עובדת כדוגמנית. לא ישנתי כל הלילה ואני רגילה להיות מאחורי הקלעים כרעייתו של ליאור. עכשיו אני עומדת באור הזרקורים וזה חדש ומרגיש נפלא. הילדים שלנו הם תהל הקטנה שעולה לכיתה א' ושני הבנים: אליה שעולה לכיתה ד' ודיוויד לכיתה ה.

ליאור נרקיס הפתיע אותה ובא לבקר על הסט ודיווח לה"ב 'אמנם ביטלנו את הטיסה שלנו למאיימי, בגלל הקורונה, אך הזמנתי לנו חופשה זוגית/רומנטית לסופ'ש בכנרת'.


ספיר גילתה לאנשי הצוות כי 'השנה זו הפעם הראשונה שליאור לא טס לאומן בראש השנה ולראשונה נחגוג את חגי תשרי עם המשפחה המורחבת, ההורים שלי וההורים שלו , בבית שלנו בסביון'.

פרדי איינסאז, מבעלי רשת SCOOP הגיע גם לבקר על הסט עידכן את ספיר שמייד לאחר החגים, יערכו צילומי קמפיין הטלוויזיה, שיצולמו באבו-דאבי, בשיתוף רשת בתי מלון מקומי עם משפעניות מקומיות. הקמפיין יעל בישראל בתחילת חודש אוקטובר, בהשקעה של 2.5 מיליון ש'ח.

ליאור נרקיס ביקש גם להצטרף לטיסה לאבו-דאבי ועדכן שב 15 לספטמבר יוצא לו שיר חדש על אהבה ואכזבה שיצר אותו באולפן הבייתי בשיא מהקורונה וכבר השבוע הקרוב החלו הופעות ברחבי הארץ, בקפסולות.

(ענת דאוס)
ספיר נרקיס לצילומי קמפיין רשת נעלי סקופ. צילום: שי יחזקאל

ליאור וספיר נרקיס. צילום: סם צור

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חוויה במטבח קלפי מתכונים קלים ומאויירים...
*   חברת העוגיות והוופלים 'מן' ועמותת...
*   חידוש משמח ללקוחות של קניוני 'עופר'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים