גם הכלבים שוברים בחיפה את חום והיום נפתח החוף הראשון בחיפה לשחרור כלבים בסמוך לבה'ד בבת גלים

בחוף המונגש מתקנים שונים לרווחת הכלבים ובעליהם ובהם: מקלחת ומתקני שתיה מותאמים לכלבים, עמדת שקיות לאיסוף צואת כלבים ופינות ישיבה לרווחת בעלי הכלבים. בכניסה לחוף המגודר הוקם שער כפול על מנת למנוע בריחה של כלבים

פורסם ב: 31/08/2020 20:14

מימין לשמאל ניר שובר עוזר ראש העיר חיפה ועו'ד דוד עציוני סגן ראש העיר חיפה.צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
לראשונה יוכלו בעלי כלבים בחיפה לבלות עם כלביהם בחוף שהוכשר במיוחד עבורם ובו יוכלו לשחרר את כלביהם באופן חופשי.


האירוע שודר ב'רדיו חיפה' ולווה ע'י DJ , מאיירים שציירו את הכלבים ובעליהם, צלם מגנטים, חטיפים לכלבים והפתעות נוספות.בשל הקורונה, ההשתתפות באירוע הוגבלה רק לאלה שנרשמו מראש בטופס שפורסם בדף הפייסבוק של עיריית חיפה.החוף יפתח לכלל תושבי חיפה (וכלביהם) החל ממחר יום שלישי ה-1 בספטמבר.
.

להקמת החוף חברו אגף החופים והשירות הווטרינרי בעיריית חיפה לאחר שהתכנית להקמת החוף הועלתה לאתר "תובנות חיפה" לעיון וקבלת הערות הציבור שהוטמעו בתכניות להכשרת החוף. חוף הכלבים מצטרף לגינות אותן מכשירה העירייה לשחרור כלבים בשכונות שונות של העיר. *החוק מותיר לשחרר כלבים אך ורק ב"גני כלבים" אליהם מצטרף מעתה גם חוף הכלבים בבת גלים*, וזאת על מנת להגן הן על בני האדם והן על הכלבים עצמם מפני נשיכות, העברת מחלות או ריצה של כלבים לכביש.

יודגש כי החוק אוסר לשחרר בחוף הכלבים ובגני הכלבים 'כלבים מסוכנים' כהגדרתם בחוק, כלבים תוקפניים וכלבים ללא חיסון ורישיון.

(רוני גרוסמן)
צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   תימשך הלמידה מרחוק בבית ספר עבד אל...
*   היכל עירית חיפה יואר הערב באדום עם...
*   מטה החירום של עיריית חיפה נערך לקראת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים