שני מנהלי סיעוד נכנסו לתפקידם בבי'ח 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

אפשר לברך את האחות לנה וינשטיין שמונתה כמנהלת הסיעוד של המחלקה הכירורגית ב' והאח מחמוד עבד אל מועטי שהוא מעתה מנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים. אהובה טל מנהלת הסיעוד של מרכז רפואי 'כרמל' ברכה אותם

פורסם ב: 31/08/2020 11:18

אהובה טל מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי 'כרמל' עם לנה ומחמוד מנהלי הסיעוד החדשים. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
אמרה אהובה טל : אנחנו בסיעוד לא שוקטים על שמרים וממשכים כל הזמן לצמוח להתחדש ולהתקדם. האחות לנה והאח מחמוד הם אנשי צוות מנוסים מאוד ובעלי ניסיון מוצלח של עשרות שנים בסיעוד אצלנו בבית החולים. הם יצעידו את המחלקות החדשות שבניהולן להישגים וגבהים חדשים כמו שאנו רגילים בסיעוד בבית החולים 'כרמל'.

.
האחות לנה וינשטיין שנבחרה כמנהלת הסיעוד במחלקה הכירורגית ב', הגיעה לפני 23 למחלקה הכירורגית ב' ב'כרמל' ומאז ועד היום היא עובדת באותה המחלקה. היא מכירה מקרוב את כל אנשי הצוות ואת המחלקה והבחירה בה כמנהלת הסיעוד סוגרת עבורה מעגל במחלקה בה היא התחילה ושהיא כה אוהבת.

לדבריה: 'אני מאמינה שלאחות יש תפקיד מרכזי וחשוב בניהול המחלקה ואני רוצה להוביל את המחלקה שלי להישגים מצוינים ורוצה לחולל את השינוי במחלקה ולהוות דוגמא לצוות. אני מאמינה שהטיפול הוא לא רק קליני אלה הוא כולל את המטופל משפחתו עם תקשורת ויחס אישי מיוחד ואנושי למטופל'.

לנה וינשטייין בת 46 תושבת חיפה, נשואה ואם לשלוש בנות היא בוגרת תואר ראשון ותואר שני עם הסמכה לסיעוד מאוניברסיטת חיפה, מדריכה קלינית במחלקה מנחה קלינית במיומנויות תקשורת, בוגרת קורס על בסיסי אונקולוגיה, קורס הכשרת מדריכים קליניים – אשפוז, והובילה פרויקטים אישיים רבים כמו פרויקט הצגה עצמית ושיתוף מטופל בתוכנית טיפול שהוצג בכינוס הכירורגי. לנה השתתפה בפרויקט "מצוינות" של כרמל ובפרויקטים נוספים.


מזה 30 שנים מחמוד עבד אל מועטי בן 61 תושב חיפה, נשוי ואב לשלושה בנים, מכיר כל פינה במערך הקרדיולוגי של בי'ח 'כרמל' . מחמוד מנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים של ביה'ח הוא בוגר תואר ראשון ותואר שני בהצטיינות במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת חיפה. בנוסף לכ הוא בוגר קורס טיפול נמרץ קורס בטיחות המטופל וניהול סיכונים קורס ייחודי באקמו והוא גם בוחן בבחינות הממשלתיות לטיפול נמרץ ואי ספיקת לב במרכז מסר שבת השומר .

לדבריו : 'אני מביא איתי ניסיון של 30 שנה במערך הקרדיולוגי ואתן את כל כולי כדי להצליח בתפקיד החדש. יחידת הצנתורים היא מעולה ואני רוצה להמשיך ולהוביל אותה למצוינות אני מאמין בצוות ובעבודת צוות ואצלנו עובדים אנשים עם ניסיון רב והתוצאות מרשימות במיוחד. המטרה שלי היא שהחולה ומשפחתו יעברו בכל תחנות מהקבלה דרך הצנתור ועד השחרור ויקבלו שירות מעולה אנושי ומקצועי.אני מאמין בצוות לומד מתעדכן ומחויב לנהלים ולקודים המקצועיים, אני דוחף את הצוות ללימודים מתקדמים למחקר ואקדמיה כדי שנישאר ונהיה צוות מוביל ומקצועי'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחקר חדשני ופורץ דרך בתחום המלחמה...
*   החל מהבוקר נאסרה כניסת מבקרים למרכז...
*   במרכז הרפואי רמב'ם פיתחן תהליך ממוחשב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים