ביוזמת ראש העיר רמת גן ,כרמל שאמה הכהן, הותקנו ברחבי העיר מדבקות המיגון V-SHIELD . צילום: עופר חן

מדבקות המיגון V-SHIELD שיפחיתו את סיכוי ההידבקות בקורונה יותקנו במרחב הציבורי במאמץ למיגור המחלה. רצוי גם בכל בניין בו יש מעלית ועוד

פורסם ב: 30/08/2020 13:34

צילום: עופר חן
בשבוע שעבר ביוזמת ראש העיר רמת גן כרמל שאמה הכהן, הותקנה טכנולוגיית המיגון V-SHIELD בבית האבות העירוני בעיר רמת-גן. כרמל שאמה הכהן הגיע בעצמו בכדי להתקין את מדבקות המיגון הראשונות בבית האבות והנחה על התקנה בבית אבות נוסף בעיר, במגדלי משה אביב ובשישה בנייני מגורים בשכונות שהוגדרו כ'אדומות'.

המדבקה הותקנה במשטחים ציבוריים וצפויה להשמיד את הימצאותם של נגיף הקורונה ובקטריות נוספות המצטברות באותו משטחים. עיריית רמת-גן תעניק סבסוד על סך 200 ש'ח לתושבים עבור התקנה פרטית בבניינים נוספים בעיר.

כרמל שאמה הכהן: 'נלחמים בקורונה גם בכל כפתור, לחצן וידית על ידי מדבקת V-SHIELD המכילה נחושת, ומחסלת תוך דקה את הווירוס. לראשונה בישראל, התקנו את טכנולוגיית V-SHIELD, שתאפשר להדביק מדבקה על הלחצנים שבהם כולנו לוחצים כחלק משגרת היום שלנו, שידועים גם כדרך להפצת נגיף הקורונה. כמה סמלי ונכון להתחיל את הפיילוט שלנו בבית האבות העירוני שסבל ממקרי הדבקה רבים וכעת נמצא במצב יציב וטוב. ככל שנראה שזה עובד נכון, נרחיב את הפעילות במוקדים נוספים בעיר'.

העיר רמת-גן בדרכה אל פתרון לשבירת שרשרת ההדבקה בעיר וליצירת סביבה עירונית בטוחה וסטרילית במקומות העבודה והמגורים. בשבוע שעבר הגיע רה"ע כרמל שאמה הכהן אל בית האבות העירוני והתקין לראשונה את מדבקת המיגון V-SHIELD במעליות, בדלפק הכניסה ובמשטחים ציבוריים נוספים.


טכנולוגיית V-SHIELD עשויה מתרכובת פוליטילן ונחושת אנטי מיקרוביאלית המשמידה נגיפים כגון בטווח של 2 דקות עד שעתיים להיעלמות מלאה ומאפשרת מיגון גובה בהרבה מאשר משטחים אחרים בסביבה .

הטכנולוגיה כבר גרפה הצלחה כבירה בדרום קוריאה, רוסיה וארה"ב ותרם רבות לחזרה לשגרה בשלושת המדינות המרכזיות הללו. לאחר קבלת האישורים המתאימים ממשרדי הממשלה והגורמים הרגולטוריים, טכנולוגיית ה- V-SHIELD מגיעה גם לעיר רמת-גן.

הטכנולוגיה תוכל לתרום למיגון אנטי מיקרוביאלי במוסדות ציבוריים כמו בית החולים שיבא, בנייני משרדים במתחם הבורסה ובבתי הספר והגנים בעיר. בנוסף הטכנולוגיה תוכל לעזור לצמצם משמעותית את קצב ההדבקה בשכונות האדומות כמו רמת עמידר, תל יהודה ושכונת גפן.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   הקורונה במספרים: מתחילת משבר הקורונה...
*   דיפלומטיה בימי הקורונה: שגרירי נפאל...
*   מדליית זהב לטנ'ק: טכנולוגיה נגד קורונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים