מסיכה מהפכנית שמבצעת שתי פעולות בו זמנית. המסיכה מגינה וגם משמידה את נגיפי הקורונה. כתבה: רונית קיטאי

מסיכת Livinguard עשויה בטכנולוגיה שוויצרית מוכחת מדעית. היא מיועדת לשימוש רב פעמי וגם ניתנת לשטיפה במים לשימוש חוזר מבלי שיעילותה נפגעת. חצי שנה של שימוש במסיכה. הללויה!

פורסם ב: 26/08/2020 18:57

מסיכה מהפכנית Livinguard שלא רק מגינה אלא גם משמידה את הנגיפים
השוק בישראל מוצף במגוון מסיכות פנים החל ממסיכות כירורגיות חד פעמיות, דרך מסיכות בד רב פעמיות וכלה במסיכות ה- N95. מסכות אלו, אותם כולנו מחוייבים לחבוש במרחב הציבורי, אמורות להגן עלינו מפני הידבקות בנגיף הקורונה ולמנוע מצב בו חלילה נדביק אחרים.

הבעיה העיקרית היא שמדובר במסיכות שאמנם מגינות על פנינו בזמן החבישה, אך אינן משמידות את הנגיפים במקרה שהמסיכה אכן נגועה בהם, כך שברגע שמורידים את המסיכה ונוגעים בחלק החיצוני שלה, במידה והיא נגועה ברסס טיפתי עם נגיף הקורונה אתם חשופים להדבקה מיידית.

כעת יש לכך פתרון בדמות המסיכה הייחודית הזאת שלא רק מגינה אלא גם משמידה את נגיפי הקורונה - מסיכת Livinguard"" השוייצרית, שווק בישראל באופן בלעדי על ידי חברת "עמוס גזית" המתמחה בשיווק והפצה של מוצרים בתחום הבטיחות והרפואה. ייחודיות המסיכה בכך שהיא היחידה המשמידה את הנגיפים ברמה של למעלה מ 99.9%.

מדובר בטכנולוגיה ייחודית, אשר הוכחה מדעית על ידי חוקרים מהמכון לבריאות הסביבה של האוניברסיטה החופשית של ברלין. טכנולוגיה זו המוגנת בפטנט, מאפשרת שלוש רמות של הגנה: ציפוי אנטי-ויראלי הדוחה וירוסים בצידו החיצוני של הבד, בצידו הפנימי של הבד ובציפוי המוטמע בבד עצמו.

מחיר המסיכה 95 ש'ח ( כחצי שקל ליום של שימוש), שכן היא מחליפה שימוש ב- 210 מסיכות חד פעמיות. המסיכה מתאימה לשימוש יום יומי של למעלה מחצי שנה ברציפות, כאשר יש לשטוף אותה פעם בשבוע באופן פשוט עם מים. שטיפת המסיכה אינה פוגעת ביעילות החומר המגן.

המסיכה נעימה, נוחה ובטוחה לשימוש, ללא מתכות, היפואלרגנית, מגיעה בצבע שחור ובשני גדלים (M+L) בהתאמה למבוגרים ולילדים.

בנוסף קיים דגם בתוספת סנן N95 המיועד לאנשים הנמצאים בקבוצות סיכון ולצוותים רפואיים. דגם זה זמין בארבעה צבעים. להזמנת מסיכות הקליקו כאן:

www.thelivinguard.com
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מוצר חדש בסדרת הקולגן של 'אלטמן' : קולגן...
*   ויטמין C חיוני מאוד לא רק לגוף כדי...
*   קלינקס משיק את Proactive Care™ - סדרת מוצרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים