לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה ב-1 בספטמבר, ערך 'המטה לבטיחות בדרכים' של עיריית חיפה סקר מקיף. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

זאת לצורך איתור ליקויי בטיחות בקרבת בתי ספר וגני ילדים

פורסם ב: 18/08/2020 15:37

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
במסגרת זו החל בימים האחרונים האגף לתשתיות עירוניות של עיריית חיפה מהלך לחידוש סימוני מעברי חצייה בקרבת גני-ילדים ובתי-ספר, לשם הבטחת שלום התלמידים בדרכם אל בתי-הספר ומהם, בחזרה לביתם.

הטיפול בכך יימשך עד לסוף החודש ובמהלכו ייצבעו מחדש מאות מעברי חצייה ברחבי העיר בקרבת גני ילדים ובתי ספר, במרחק של 200 מ' (רדיוס) מכל פתח רשמי של ביה"ס, בו עומד שומר, בהתאם להנחיות משרד התחבורה והבטיחות בדרכים ומשטרת ישראל.

הסקר המקיף נערך במהלך החודשים האחרונים ע'י 'המטה לבטיחות בדרכים' של עיריית חיפה סביב כל בתי-הספר בעיר, לצורך זיהוי ליקויים בטיחותיים ולמציאת דרכים אפשריות לשיפור ביטחון התלמידים. ממצאי הסקר הועברו לידי המחלקה לתכנון התנועה של עיריית חיפה, לשם ביצוע שיפורי תשתיות, במקומות בהם זוהו ליקויים, אשר לצורך תיקונם נדרש תכנון מחדש, וכן לידי האגף לתשתיות עירוניות, לשם ביצוע חידוש וריענון של תשתיות בהן לא נדרש תכנון שכזה.

*ואל אילסר מנהל מטה הבטיחות העירוני: 'ההשקעה בנושא בטיחות בדרכים במרחב העירוני והקהילתי היא מחויבות ראשונה במעלה של ראש העיר כלפי התושבים והיא משימה שלעולם אינה נשלמת. על כן, נמשיך להדגיש בכל דרך אפשרית את חשיבות השמירה על הבטיחות בדרכים והעלאת המודעות לכללי הזהירות'.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הקהל החיפאי צריך להיות ממושמע יותר...
*   גאווה בזכות הישג אדיר ובינלאומי ליקנעם...
*   ילדי עובדי בתי החולים בחיפה מגיעים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים