'אירוקה 'בפרויקט מחווה לשפים ולמסעדנים יוצאת בקמפיין חברתי: 'אוכלים עם העיניים'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גיל חיון

בתפקיד הסו שף בקמפיין החברתי של 'אירוקה' אפשר לראות את נטע אלחמיסטר לצד השפים גיא גמזו, אוראל קמחי, אביבית פריאל, תומר טל, תומר אגאי, יונתן בורוביץ, מושיקו גמליאל, אסף ליס, מוטי פיטמן ואסף דוקטור

פורסם ב: 12/08/2020 10:36

מימין שף אוראל קמחי נטע אלחימיסטר ולי אפיק. צילום: גיל חיון
משבר הקורונה והסגר שבא בעקבותיו טילטל את ענף המסעדנות. שפים, מסעדות, ברים, בתי קפה ודוכני מזון ניסגרו בזה אחר זה והדלתות היו נעולות במשך חדשיים. לאחר הסגר הממושך החלו מסעדות רבות לפתוח שעריהן , אך נאלצו לסגור שוב. כשנפתחו בפעם השנייה היה זה במתכונת מצומצמת תחת הגבלות וחסמים.

בעקבות זאת בחרה רשת המשקפיים 'אירוקה' לצאת בקמפיין חברתי ולתת במה לשפים מובילים תחת הסיסמא: אוכלים עם עיניים, במסגרתו תוצג הקולקצייה החדשה של 'אירוקה' עם השפים במסעדה שלהם שהיא הבית השני שלהם. כחלק מהקמפיין, יצולמו הדגמים של המותגים הבינלאומיים לצד השפים ולצד מנות הדגל שהם יצרו בהשראת המשקפיים. הקמפיין שצולם במסעדות של השפים המשתתפים, מחזק את התפיסה שעיצוב, אופנה וקולינריה משולבים זה בזה והם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו.

אתמול (יום ג') צולם הקמפיין בשיתוף הפרזנטורית של המותג: נטע אלחמיסטר ששימשה כסו שף לעשרת השפים שנבחרו לככב בקמפיין: גיא גמזו, אוראל קמחי, אביבית פריאל, אסף ליס, מוטי טיטמן תומר אגאי, מושיקו גמליאלי, תומר טל, יונתן בורוביץ' ואסף דוקטור.

במהלך הצילומים שהופקו על ידי מאיה דרין (מפיקת קולינאריה), כל שף בחר משקפיים של מעצב על, בהשראתם יצר מנה מרהיבה. הקמפיין יעלה בשבוע הבא בתקציב של 500 אלף ש'ח ויכלול פעילות ברשתות החברתיות, בנקודות המכירה ובמדיה הרחבה.

לי אפיק מנכ'לית רשת אירוקה חתמה את יום הצילו: 'הקמפיין הזה משלב שלושה דברים משמעותיים ואהובים בחיינו: אוכל טוב, אופנה וכמובן משקפיים. היכולת של 'אירוקה' כרשת מובילה לתת במה לאנשים כל כך מוכשרים בדיוק בזמן שהם הכי צריכים אותה, הפכה את הקמפיין הזה למרגש במיוחד עבורנו'.
מימין לשמאל לי אפיק, נטע אלחימסטר ותומר טל. צילום: גיל חיון

נטע אלחימיסטר עם השף מושיקו גמליאלי.צילום :גיל חיון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הסגר מוביל לחיבורים שקודם אולי לא...
*   טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז...
*   קמפיין דיגיטלי לגיוס תרומות עבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים