בחברת 'הולנדיה' נערכים לחיים עם הקורונה. 'הולנדיה' השיקה את VIROCLEAN בד למזרנים חדשני ,אנטי בקטריאלי ודוחה וירוסים. כתבה: רונית קיטאי

אבי ברססט מנכ'ל 'הולנדיה' מספר כי 'הבד החדשני הוא אותו הבד העוטף את המזרן החדש של שחקן הכדורגל מסי שנרכש עבורו על ידי קבוצת הכדורגל שבה הוא משחק במאמצים לשמר אותו נקי מקורונה וכך גם את בני משפחתו'

פורסם ב: 11/08/2020 10:55

'הולנדיה' מציגה בד חדשני דוחה קורונה . צילום: 'הולנדיה'
לאחר מספר חודשים שבהם העולם מתמודד עם וירוס הקורונה ועם השלכותיו במישורים שונים של בריאות, כלכלה ואורח חיים, קיימת ההבנה כי הוירוס לא יעלם במהרה וכי בנוסף על דרכי ההתמודדות היומיומיים למיגורו כמו מסכות, שטיפת ידיים וריחוק חברתי, מומלץ להפוך את סביבת החיים המיידית שלנו לכזו המגנה עלינו מוירוסים קטלניים, כאלו ואחרים.

בהתאם לכך השיקה חברת 'הולנדיה' לראשונה בישראל את VIROCLEAN, בד חדשני למזרנים בעל תכונות אנטי בקטריאליות ודוחות וירוסים מוכחות. מעתה כל מזרני הולנדיה יצויידו בבד זה להגנה מושלמת מפני וירוסים, מחלות מדבקות ובקטריות.

בבדיקות מיקרוביולוגיות שנעשו לבד הוירוקלין עלי די מעבדות IAC המוסמכות בבריטניה נמצא כי: - לאחר שעה של מגע גוף האדם עם בד המזרן, הבד מנטרל ב-% 98,43 את הבקטריות. לאחר 2 שעות של מגע גוף האדם עם בד המזרן, הבד מנטרל ב86,62% את הבקטריות.

'הולנדיה' מציעה את הבד החדשני כתוספת לכל המזרנים המיוצרים במפעל החברה בשדרות, ללא עלות נוספת. בבד יעשה שימוש מעתה לייצור כל מזרני 'הולנדיה' כולל מזרני המיטות המיועדות למלונות, צימרים ולבני הגיל השלישי. הבד החדשני הוא צעד נוסף במסגרת מאמצי החברה להציע ללקוחותיה מוצרים איכותיים המותאמים לצו השעה והוא מצטרף להשקתה של מיטה מיוחדת לבני הגיל השלישי המאפשרת להם ולסביבה הקרובה המטפלת בהם חיים קלים יותר.

לדברי אבי ברססט מנכ'ל 'הולנדיה': 'משבר האמון שנוצר בעקבות מגפת הקורנה בקרב ילדים להורים מבוגרים שמתגוררים בבתי אבות ובדיור המוגן הוביל למציאות שבה ההורים המבוגרים חוזרים להתגורר בסמוך לילדיהם ובבתיהם'.

מתוך היערכות למציאות החדשה ומתוך רצון לתת מענה לדרישה של טיפול משפחתי בהורים סיעודיים, פיתחה 'הולנדיה' מיטה מיוחדת המצוידת במנגנון כיוונון מיוחד המאפשר תפעול המיטה בקלות ובנוחות ובנוסף היא עשויה כולה מחומרים המאפשרים ניקוי וחיטוי מושלם בכל עת. המיטה גם מצוידת במזרן מיוחד למניעת פצעי לחץ, עטוף בבד וירוקלין אנטי בקטריאלי ודוחה וירוסים. המיטה המיוחדת מוצעת גם באופציה של שכירות חודשית, ללא מחויבות ארוכת טווח.

לאחרונה פורסם באתר הספורט המוביל בחבל קטלוניה, "Mundodeportivo", כי 'הפרעוש/ עד כדי כך חשוב, שבקבוצה שבה הוא משחק סידרו לו מזרן אנטי בקטריאלי שאמור למנוע את התפשטות נגיף הקורונה. על פי הדיווח, המזרן יוצר במיוחד על מנת לנטרל וירוסים, כשעל פי הטענות הסיכוי שלו להשמיד חיידקי קורונה עומד על כמעט 100 אחוז.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   בתקופה זו כאשר כולם נזהרים מחיידקים...
*   חברת 'סנו' עושה לכם את החיים לריחניים...
*   רשת סאלח דבאח השקיעה כחצי מיליון ש'ח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים