דובי רקיע מנכ'ל מלון 'דן אכדיה' אירח את השף עטור כוכבי מישלן מושיק רוט שבישל יחד עם שף המלון גולן ישראלי. כתב: איתן אטיאס. צילום: סיון פרג'

השניים בישלו ארוחות מיוחדות לאורחי המלון, במסגרת הפרויקט הקולינרי לקיץ של רשת מלונות דן במסגרתו הם מארחים את השפים הגדולים של ישראל. בארוחות השתתפו גם מיקי פדרמן יו'ר ובעל השליטה במלונות 'דן' ורעייתו ליאורה פדרמן וכן עמי פדרמן, סגן יו'ר מלונות 'דן'.

פורסם ב: 09/08/2020 09:45

גולן ישראל,דובי רקיע ומושיק רוט. צילום: סיון פרג'
במלון דן אכדיה על רצועת החוף של הרצליה, רקיע אירח את השף עטור כוכבי מישלן מושיק רוט, שופט בתוכנית משחקי השף בערוץ 13, שיחד עם השף המוערך של המלון גולן ישראלי הם בישלו ארוחות טעימות יוצאת דופן עבור אורחי המלון.

תרבות האוכל והאירוח במלונות דן תמיד הייתה מובילה בתחומה והרשת שמה את הקולינריה הישראלית בקדמת הבמה כשכל הזמן השאיפה היא להוביל ולהפתיע עם קולינריה במיטבה. עכשיו, במהלך הקולינרי הכי גדול ומיוחד שקורה הקיץ בישראל, רשת מלונות דן מביאה לאורחיה את האוכל הישראלי הטוב בישראל.

במהלך הקיץ יתארחו בחלק ממלונות הרשת, השפים המובילים בקולינריה הישראלית, כדי להביא את האוכל שלהם וגם להביא מעצמם במיוחד עבור אורחי מלונות דן. השפים של בתי המלון והשפים האורחים תכננו ובנו יחד תפריטים ייחודיים במיוחד במטרה ליצור חגיגה קולינרית יוצאת דופן.

בין השפים שיתארחו במלונות המלך דוד ירושלים, דן קיסריה ריזורט, דן אכדיה ודן כרמל חיפה: השף עטור כוכבי מישלן מושיק רוט, השף המוערך יוסי שטרית, יובל בן נריה ממסעדת טאיזו, השף שרון כהן ממסעדת שילה, ירון קסטנבוים ממסעדת M25 ומיט מרקט, אביבית פריאל-אביחי ממסעדת אוזריה, תומר אגאי מסנטה קתרינה, עידן פיינבורג (פיתה פנדה), אריאל רוזנטל (הקוסם) והאימפריאל קוקטייל בר.

כל הארוחות המיוחדות של השפים במלונות דן יתנהלו בהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות והתו הסגול המעודכן לבתי המלון שאושר לאחרונה.

בצילום של סיון פרג' אפשר לראות מימין לשמאל את גולן ישראלי, שף מלון דן אכדיה, דובי רקיע, מנכ"ל מלון דן אכדיה ושף מושיק רוט.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   שבוע האוכל האיטלקי בדרכים עם מגוון...
*   שגריר איטליה בישראל ג'אנלואיג'י בנדטי...
*   קבוצת אמסלם טורס, מציעה בבלעדיות לנוסעים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים