עופרי ארד כדורגלן 'מכבי חיפה' ונבחרת ישראל בכדורגל יוצא בקמפיין גיוס תרומות למשפחות נזקקות בשיתוף עמותת שניר תחת הכותרת: 'אמאבא אני רעב'

הקמפיין בו נשצצך עופרי ארד, נערך במסגרת פעילות עמותת 'שניר', העוזרת לילדים ולמשפחות במצוקה כלכלית. מטרת הקמפיין לעורר מודעות ולגייס כחצי מיליון שקלים לפחות עבור רכישת 1,000 סלי מזון לחג ובכך לסייע ולתמוך במשפחות נזקקות עם ילדים.

פורסם ב: 09/08/2020 08:17

עופרי ארד. צילום: אסף לוי
הקמפיין נועד להביא לתרומות ובכך לסייע ולתמוך במשפחות נזקקות עם ילדים. במסגרת הקמפיין שיעלה בשבוע הקרוב, מצטלם כוכב הכדורגל, עופרי ארד, עם מסכה על הפנים הנושאת את כותרת קמפיין הגיוס: אמאבא, אני רעב! הקמפיין יכלול מעל ל-200 מובילי דעת קהל, סלבס, כוכבי ספורט ואנשי עסקים שיקבלו את המסכה, יצטלמו ויעלו לרשתות החברתיות.

לדברי עופרי ארד: 'אם יש דבר שיכול לגרום לי לעצור הכל ולשבור לי את הלב, זו זעקה של ילד שאין לו מה לאכול ובתקופה האחרונה זה הגיע אליי לא פעם. משפחות שידם אינה משגת מבקשות ממני באופן ישיר או עקיף תמיכה כדי שהמקרר יהיה מלא עבור הילדים שלהן או עבור ההורים שלהן. פניתי לעמותת "המלאכים של שניר" ויחד החלטנו שכל עוד זה תלוי בנו, משפחות וילדים כבר לא יהיו רעבים'.

ניר שמול יו'ר עמותת שניר מסר: 'אנו מודים אישית לעופרי ארד ולכל המלאכים של 'שניר', המפעילים מערך מתנדבים של 4,000 אנשים בקבוצות ווטסאפ בארץ ובעולם. זו הזדמנות גם להודות לחברות dhl וקיטרו שתורמים ומסייעים לעמותה במהלך זה'.

'שניר' היא עמותה ללא מטרות רווח אשר נוסדה בשנת 2010 ושמה לה למטרה לפעול לטובת קידום שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית. מייסדי העמותה הם ברובם אנשי עסקים החולקים גורם מניע משותף והוא הרצון לתרומה, לעשייה חברתית וקהילתית, לצד פעילות עסקית.
מימין לשמאל ניר שמול ועופרי ארד. צילום: אסף לוי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הסגר מוביל לחיבורים שקודם אולי לא...
*   טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז...
*   קמפיין דיגיטלי לגיוס תרומות עבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים