תורת המכירות. 18 צעדים מעשיים שיכפילו את מחזור המכירות שלך מאת קובי יהודה. הוצאת מדיה 10. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

הופכים את משבר הקורונה להזדמנות עסקית ולומדים להיות אשפי מכירות. קובי יהודה בן ה-35 מרמת גן , הנדסאי אלקטרוניקה בהכשרו שעשה פלאים במכירות בחברות הגדולות במשק הישראלי, מלמד אתכם בספרו 'תורת המכירות' כיצד תוכלו להכפיל את מחזור המכירות ולהעביר את המסר שלכם בצורה אפקטיבית

פורסם ב: 03/08/2020 21:32

קובי יהודה עם ספרו 'תורת המכירות' בהוצאת מדיה 10.צילום: יח'צ
משבר הקורונה שגרם למכה כלכלית קשה לעצמאים הוא לדברי קובי יהודה הזדמנות חשובה ללמוד ולאמץ כלי עבודה חדשים, שיאפשרו שיקום של העסק והרחבתו ביציאה מהמשבר. קובי יהודה מנטור המכירות של אנשי העסקים וארגונים, בחר לפרסם דווקא בתקופה קשה זו במשק את 'תורת המכירות – 18 צעדים מעשיים שיכפילו את מחזור המכירות שלך' ומבהיר כי מכירות הן מיומנות נרכשת ומפתח להרחבת מעגל הלקוחות ופנייה לקהלים חדשים.

זהו ספר חשוב ביותר לכל בעל עסק, איש מכירות או אנשי ציבור ופוליטיקאים, שצריכים להעביר מסר חשוב ואפקטיבי לצורך גיוס לקוחות לצד ניהול זמן ואנרגיות –ויחד עם זאת להשאיר גם זמן לחיים אישיים. קובי יהודה הוא מנטור למכירות מהמובילים בתחום, ומרגיש שיש לו בהחלט מה לתרום בתחום בזכות יותר מ-16 שנים בהם הוא חי את עולם המכירות וחוקר את התחום והשפעתו במישור העסקי והאישי. 'המטרה שלי היא לתת טיפים ולהציע כלים בגישה חדשה ושונה, המאפשרים לכל אחד להפוך לסוכן מכירות טוב יותר לעסק שלו ולסגור יותר עסקאות. להתמודד עם סירוב וללמוד איך להפוך את המילה 'לא' לתמריץ שמעודד להמשיך'.

קובי יהודה שהתמחה במכירות בחברות הגדולות במשק הישראלי, ביניהן ביטוח ישיר, פוקס, וקסטרו, ולאחר מעל עשור כשכיר יצא לעצמאות והפך למנטור מכירות המעניק ייעוץ, אימון, הדרכה וליווי, הרצאות וקורסים למחלקות מכירה בארגונים, צוותי שירות ומכירות אנשי עסקים ועצמאיים, אנשי ציבור ופוליטיקאים, שרוצים לדעת איך להעביר את המסר שלהם.

קובי יהודה נחשב למטאור בעולם העסקים. הוא החל את דרכו ב'אורט' שם למד את מקצוע הנדסאות אלקטרוניקה (11 יחידות') מסלול שסיים בהשראת סבתו, מתעלם מאלה שאמרו לו שלא יצליח וניסו לרפות את ידיו. כאשר היה בן 13 הושיבה אותו סבתון בסלון והסבירה לו כי יוכל להיות כל דבר שירצה בחיים, אבל קודם שיסיים מסלול הנדסאות. הסבתא המיתולוגית של קובי היא מקור השראה והיתה דוברת שמונה שפות, ספורטאית וקוראת ספרים, שקדנית, חובבת טאיצ'י ומדיטציות שנפטרה בגיל 94 וממשיכה להוות מקור השראה גם היום. זו גם הסיבה שהוא 'פריק' של ספורט וסבור שכל אחד צריך לעסוק בספורט שתורם לא רק לחוזק הגופני אלא גם לזה המחשבתי -יצירתי.

את דרכו המקצועית החל קובי בתחום המכירות בחברות אופנה ארציות וביניהן FOX ו-CASTRO שם זכה לתואר 'מוכר מצטיין'. אבל כשעבר תחום והצטרף למכירה טלפונית ב'ביטוח ישיר', גילה שבגלל שהגיע מרקע שונה משאר המוכרים הוא חייב לנסח לעצמו תסריט שיחה אחר ורק בזכות אחד המנהלים, שלקח אותו תחת חסותו, סיים את קורס ההכשרה. 'הייתי עושה 200 שיחות ביום, עבדתי 12 שעות ולקח לי זמן להבין שאני צריך תסריט שיחה אחר. שאתה חייב להעביר את התשוקה והאותנטיות שלך בשיחה אחרת זה לא עובד', הוא מסביר.

אמו שידעה למכור את כולם אך לא לשווק את עצמה, נעזרה בכישורים המנטליים והמקצועיים של קובי, וכעבור זמן מה הצליחה להגשים את עצמה כמעצבת תכשיטים. אמו שהיתה המודל להשראה עבורו, חלתה בסרטן באופן פתאומי ונפטרה מהמחלה. רק ב'שבעה' של אמו הבין קובי שאם אמו הצליחה למכור את עצמה, הוא יכול לעזור לכל עצמאי/ת למכור את עצמם למרות שלא נולדו אנשי מכירות, ויצא לעצמאות. את הסדנה הראשונה העביר בחברת הביטוח בה עבד ומאז הוא לא נח לרגע.. בזמנו הפנוי הוא רץ חצי מרתון, מתאמן בחדר כושר, חובב קולנוע, סטדנפים, מסעדות וברים, מתאמן בטאיצ'י ומדיטציות כאמור,בהשראת סבתו .

הספר 'תורת המכירות' נמכר ברשתות 'צומת ספרים' ו'סטימצקי' וגם ישירות באתר ההוצאה לאור של 'מדיה 10':

http://www.media-10.co.il
תורת המכירות של קובי יהודה צילום :יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'הצל החזק שלי' מאת דנה אברשי. איורים:...
*   'בשם הילד', סדרה חדשה של ספרי ילדים...
*   'הכי אבא ואבא בעולם' מאת ג'ודי דגן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים