הקרן לחיפה חילקה השבוע עשרות ערכות משחקים, ספרים ויצירה למשפחות של חולי ומבודדי קורונה

סגן ומ'מ ראש העיר חיפה מיכאל (מיכי) אלפר שיזם את הפנייה לקרן לחיפה, חילק יחד עם צוות מתנדבים את הערכות למבודדים. חבר הוועד המנהל ויו'ר ועדת הכספים בקרן לחיפה ד'ר קובי זייד (בצילום) : 'הערכות שנרכשו, מסייעות בימים אלה ל-120 משפחות מהמגזר החרדי להעביר את תקופת ימי הבידוד'

פורסם ב: 03/08/2020 13:17

ד'ר קובי זייד חבר הוועד המנהל ויו'ר ועדת הכספים בקרן לחיפה .צילום: הקרן לחיפה
מסגרת ההיערכות של הקרן לחיפה לגיוס תרומות לרווחתם של תושבי העיר למקרה של התפרצות גל שני של קורונה, חולקו על ידה השבוע עשרות ערכות משחקים, ספרים ויצירה למשפחות של חולי ומבודדי קורונה מהמגזר החרדי.

ד'ר קובי זייד: 'ראינו חשיבות רבה וזכות גדולה לסייע בימים אלה ולתמוך בתושבי העיר במגוון גילאים תוך שיתוף פעולה עם עיריית חיפה'
.
מיכאל (מיכי) אלפר: 'ברצוני להודות על תרומתכם ותמיכתכם הנדיבה בתקופת הקורונה שהינה קשה ומאתגרת. נדיבותכם וטוב לבכם מאפשרים לנו להקל ולו במעט בתקופה זו על המשפחות ועל הילדים חולי הקורונה ולהכניס לביתם הפוגה ושמחה בזמן השהייה בבידוד. תודה גדולה על רגישותכם לצרכיהן של משפחות העיר חיפה בכלל ובתקופה לא פשוטה זו בפרט. בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה'.

מהקרן לחיפה נמסר : 'בעת חירום וכבשגרה, אנשי עסקים בארץ ובחו'ל הביעו את נכונותם להירתם ולסייע לקרן ואנחנו מודים להם מאוד על כך. בכוונתנו להיערך לגיוס תרומות נוספות אם יהיה צורך בכך'. פעילויותיה של הקרן לחיפה, מתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים ובהם : חינוך, תרבות, קהילה ועוד והיא פועלת לקידום פעילויות ופרויקטים קהילתיים, הקרן אינה נושאת רווחים (מלכ''ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה"ב, קנדה, אנגליה וגרמניה פטורות ממס.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   תימשך הלמידה מרחוק בבית ספר עבד אל...
*   היכל עירית חיפה יואר הערב באדום עם...
*   מטה החירום של עיריית חיפה נערך לקראת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים