תכשיטי התנ'ך של חברת ™TANAOR. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שי פרנקו

קולקציית תכשיטי הננו-תנ'ך (Nano Bible) המרהיבה מבית Tanaor הינה שיתוף פעולה יוצא דופן בין אם לבת-אביבה ומגלי מולדבסקי אשר חברו יחד כדי לקרב לבבות, לחגוג את כל מה שיפה ואל- זמני ביהדות. התנך בעזרת ננו-טכנולוגייה. ליאור סושרד הצטרף כשותף עסקי וכפרזנטור

פורסם ב: 27/07/2020 11:27

צילום: שי פרנקו
קולקציית תכשיטי התנ'ך של חברת ™TANAOR מבוססת על טכנולוגיית ננו חדשנית, שפותחה באוניברסיטת תל-אביב ומאפשרת את מזעור כל 24 ספרי התנ"ך - מבראשית דרך תהילים ועד דברי הימים על גבי שבב סיליקון זעיר.

בזכות טכנולוגיית הננו ניתן לאחסן כמות אדירה של מידע בחלל מיניאטורי. למעשה, ההשוואה בין יחידת ננו למטר כמוהה כהשוואה בין גודלו של זית לגודלו של כדור הארץ. או במילים אחרות, על מנת לקרוא את התנ"ך בשבב נדרש מיקרוסקופ מקצועי בהגדלה של פי 10,000.תהליך יצירת התנ"ך בשבב מצריך שבעה שלבים שונים הכוללים בין היתר חשיפה לקרינה אולטרה סגולה ומטאליזציה. בסופו של התהליך, מתקבלת 'צלחת' העשויה מחומר סיליקון המכילה בתוכה אלפי יחידות של תנ"ך ממוזער, ואלו מופרדים לשבבים בודדים באמצעות מסור חיתוך ליהלומים.

על ידי יישום הטכנולוגיה החדשנית, תכשיטי ™TANAOR יוצקים פרשנות עכשווית ומודרנית לשיטות חריטה עתיקות,אשר באמצעותן נכתבו כל אחת מ-1.2 מיליון האותיות בטקסטים הקדושים לעם היהודי. טכניקות ננו מהפכניות משמשות כיום לשינוי העולם הקיים, בין היתר על מנת ליצור חומרים חדשים, לזהות מחלות, לטפל במחסור המים העולמי ועוד.

בין התכונות החשובות : דרך ארץ, אהבת אדם וכבוד הדדי. העניין של מגלי בתנ'ך, שהתחיל כמיזם עסקי לכל דבר של צעירה חילונית, הפך מהר מאוד למסע רוחני של אמא ובת. אביבה, עם ותק של עשרות שנים בתחום היהלומים, זיהתה מיד את עומק וגודל השליחות וחברה אליה. יחד, הן גילו שספר הספרים היהודי מוצף בתכשיטים ובזהב- מספר בראשית דרך תהילים ועד דברי הימים.

ברוח המסורת היהודית וערכי משפחת מולדבסקי המבוססים על נתינה ואחריות חברתית, חברת ™TANAOR תורמת מעשר (10%) מכל רווחיה לטובת עמותות חברתיות בישראל.מקורי ואותנטי עם תעודת כשרות.

כל תכשיט מקולקציית ™TANAOR מגיע עם תעודת אחריות ואותנטיות, החתומה הן על ידי הרב אליהו שנון והן ע'י ד'ר יורי בוריסנקוב מאוניברסיטת תל-אביב, המאשרת כי השבב בתכשיט מכיל בתוכו את כל התנ"ך (929 פרקים). ** כמו כן, לקולקצית תנאור ניתן אישור הלכטכני (אישור כשרות) על ידי הרב פרל ממכון צומת לפיו מותר לענוד את התכשיט בכל מקום (לרבות מקומות שאינם נקיים) ללא חשש מחילול קודש.

לקולקצייה המלאה:

https://tanaorjewelry.co.il/
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   שיתוף פעולה בין תאגיד 'צמח אבוקדו'...
*   רשת מחסני השוק, מכריזה על מסיבת לקוחות...
*   נטע אלחמיסטר חתמה לעונה נוספת כפרזנטורית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים