החל מ- 1.9.2020 יהנו מבוטחי 'כללית' עמיתי הביטוחים המשלימים מושלם ופלטינום מתעריפים מופחתים עוד יותר של הביטוח המשלים

הביטוחים המשלימים כדאיים ביותר למבוטחים בכללית לא רק בתעריפים המוזלים, אלא גם בתמורה שמקבל המבוטח. על כך מעיד דו'ח של משרד הבריאות מנובמבר 2019

פורסם ב: 22/07/2020 20:55

ויזואל. צילום : באדיבות 'כללית'
בדו"ח משרד הבריאות בו הושוו תכניות השב"ן נקבע כי תוכניות הביטוח המשלים של כללית מעניקות את ההחזר הגבוה ביותר.
החל מ-1.9.2020 יופחתו הפרמיות החודשיות בביטוחים המשלימים של כללית: כללית מושלם זהב ופלטינום. הפחתה זו מצטרפת לשתי הפחתות שביצעה כבר כללית בשנתיים האחרונות ומסתכמות ב- 300 מיליון ₪ לשנה במצטבר, שהוחזרו ללקוחות באמצעות הוזלת הפרמיה. הפחתת הפרמיות תהיה בשיעור ממוצע של כ-7% ברובד הפלטינום.

הביטוחים המשלימים כדאיים ביותר למבוטחים ב'כללית' לא רק בתעריפים המוזלים, אלא גם בתמורה שמקבל המבוטח. על כך מעיד דו"ח של משרד הבריאות מנובמבר 2019 של שב"ן בו נמצא כי תכניות השב"ן של כללית מעניקות את ההחזר הגבוה (loss ratio) הכולל מבין השב"נים.

המבוטח מקבל החזר של 85 אגורות במימוש כיסויים על כל שקל הכנסה. בנוסף, כללית מושלם היא תכנית השב'ן הכדאית ביותר מבחינת עלות הפרמיה לנפש ומציגה את ההכנסה לנפש הנמוכה ביותר מבין תוכניות השב"ן.

לדברי מנכ'ל 'כללית' פרופ' אהוד דודסון: 'אני רואה בהפחתת התעריפים בזמן זה של התפרצות הקורונה והקושי הכלכלי המוטל על משקי הבית צעד חשוב ונדרש עבור לקוחותינו. נמשיך ונפעל לטובת בריאות המטופלים ורווחתם בזמנים מאתגרים אלה וגם בזמן שגרה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנכ'ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי, הגיע...
*   בבי'ח 'כרמל' מקבוצת 'כללית' דואגים שהלידה...
*   חברת Sofwave בבעלותו של היזם ואיש העסקים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים