היחידה להפרייה חוץ -גופית IVF במרכז הרפואי 'בני ציון' השיקה אפליקציית מעקב אחר פרוטוקול טיפולי הפוריות. כתבה: רונית קיטאי

סמנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ומנהל היחידה להפריה חוץ גופית IVF ד'ר אילן קלדרון: מדובר בשיתוף פעולה, יחיד מסוגו באזור הצפון עם חברת OBG Soft שבמסגרתו ייהנו המטופלות משימוש באפליקציית Eve4 w

פורסם ב: 21/07/2020 20:37

ד'ר קלדרון סמנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ומנהל היחידה להפרייה חוץ גופית ivf
שיתוף פעולה ייחודי בין היחידה להפריה חוץ גופית IVF במרכז הרפואי בני ציון לבין חברת OBG Soft יאפשר למטופלות היחידה מעקב אחר פרוטוקול טיפולי הפוריות שלהן באמצעות הטלפון החכם.מוסיף ד'ר אילן קלדרו: זהו שיתוף פעולה עם חברת OBG Soft שבמסגרתו ייהנו המטופלות משימוש באפליקציית Eve4 למטופלות פוריות, המאפשרת להן לבצע מעקב אחרי פרוטוקול טיפולי הפוריות שלהן, הוראות הצוות הרפואי, תכנית בדיקות ולוחות זמנים"

האפליקציה מציגה מידע על מצב הביציות והעוברים, פרוטוקול הטיפול, תוצאות בדיקות דם ואולטרסאונד, נטילת תרופות, הוראות מיוחדות ועוד.

ד"ר קלדרון מדגיש כי 'המעקב אחר התכנית באמצעות הסלולר מסייע למטופלות להתעדכן בכל רגע נתון בפרטי הטיפול ובזמן אמת ולוודא שביצעו את כל הנדרש בזמן ובאופן הנכון.בנוסף, אנחנו מעניקים שירותי רפואה מרחוק - 'אתכם גם מהבית' שבמסגרתו, מומחי היחידה יכולים לפגוש את הפונים בשיחת וידאו ולהעניק מענה לשאלות וייעוץ רפואי'.


מן הראוי עוד לציין כי היחידה להפריה חוץ גופית IVF במרכז הרפואי בני ציון, חידשה לפני כחודשיים באישור משרד הבריאות ובהתאם לתו הסגול את פעילות טיפולי הפריה חוץ גופית בשילוב אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

מהמרכז הרפואי בני ציון נמסר עוד כי, גם הפעילות ביחידה להפריה חוץ גופית IVF כמו בכל המחלקות, המכונים ומרפאות החוץ בביה'ח, מתבצעת גם בתקופה זו עם התפשטות נגיף הקורונה תוך הקפדה כמובן על כל ההנחיות והנהלים של משרד הבריאות, על בטיחות המטופלות והצוות המטפל. עוד נמסר כי הפעילות ביחידה להפריה חוץ גופית IVF בביה"ח, מחייבת כמקובל מדידת חום למטופלים ולמבקרים בכניסה לביה"ח, הקפדה על חבישת מסיכות, תשאול כנדרש לגבי תסמיני קורונה, שמירת מרחק שני מטר בין המטופלים לצוות הרפואי וכמובן, הקפדה על היגיינה - חיטוי ידיים, כאשר ביחידה מוצבים מתקנים לחיטוי ידיים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   Taysha ו- Vico, חברות ביופארמה מובילות בארה'ב...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   אמיר בנדל מטפל שעובד בספארי ברמת גן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים